Specjalne kable Supry na 30-lecie

Z okazji trzydziestych urodzin szwedzki producent klabli - Supra wprowadza na rynek jubileuszową, limitowaną edycję kabla połączeniowego Sword-ISL.

Jest to kabel przeznaczony do systemów audio najwyższej klasy. Supra wyprodukuje tylko 3000 par tych kabli, które będą dystrybuowane w 43 krajach na całym świecie. Firma przez 30 lat działalności wprowadziła do oferty ok 500 różnych kabli audio i wideo.

Specjalne kable Supry na 30-lecie

Limitowana edycja interkonektu Supra Sword-ISL

Konstrukcja limitowanej edycji interkonektu Supra Sword-ISL podobnie jak konstrukcja Sword'a głośnikowego oparta jest na opatentowanej technologii "bifilar wound litz conductors". Dzięki tej koncepcji pola magnetyczne przewodnika znoszą się wzajemnie, zlikwidowany zostaje efekt naskórkowości, co ma na celu osiągnięcie jak najlepszej stabilności fazowej. Opóźnienia sygnału mają być identyczne dla każdej "muzycznej" częstotliwości. Para kabli jest zaopatrzona w mahoniową złączkę, która zapewnia możliwość odpowiedniego ustawienia kabli względem siebie a także dzięki swojemu charakterystycznemu wyglądowi wskazuje kierunek przesyłu sygnału.

Długość przewodów to 80cm.

Ceny kabla na razie nie znamy.

Dystrybutor:

http://www.bestaudio.pl