Specyfikacja odtwarzacza iriver N20 ujawniona

Firma iriver przedstawiła dokładną specyfikację nowego przenośnego odtwarzacza muzycznego noszącego oznaczenie N20. Niewielkie urządzenie, które zostało wyposażone m.in. w wyświetlacz PMOLED, waży zaledwie 35 gramów.

Ranking PC Worlda - odtwarzacze MP3.

Specyfikacja odtwarzacza iriver N20 ujawniona

iriver N20

Zaprezentowany odtwarzacz to nowa wersja modelu z 2006 roku. Należące do serii N urządzenie, które mierzy 26 x 55,5 x 13 mm i waży zaledwie 35 gramów, wyposażone zostało w monochromatyczny wyświetlacz PMOLED (Passive Matrix Organic Light Emitting Diode) cechujący się rozdzielczością 128 x 56 pikseli i pozwalający na wyświetlenie czterech linii tekstu. Użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy dwoma wersjami różniącymi się od siebie wielkością wbudowanej pamięci flash (2 GB i 4 GB). Sprzęt wspiera formaty MP3, WMA, APE, FLAC, OGG i WAV oraz korzysta z technologii IESE (iRiver Extreme Sound Engine) i oferuje wbudowany tuner FM. Warto dodać, że zastosowane zasilanie pozwala urządzeniu na 5 godzin odtwarzania muzyki.

iriver N20 został wyceniony na ok. 95 USD (2 GB) i 110 USD (4 GB). Niestety nie wiadomo kiedy pojawi się na naszym rynku.