Specyfikacja phabletu Samsung Galaxy Note 4 trafia do sieci

Do premiery najnowszego phabletu Samsunga pozostały jeszcze trzy tygodnie, ale już teraz wiemy praktycznie wszystko na temat nowego topowego urządzenia mobilnego w ofercie koreańskiego producenta. W internecie krąży już specyfikacja, która wygląda na wiarygodną.

Dzisiaj informacje o praktycznie każdym popularniejszym urządzeniu mobilnym od znanych firm pojawiają się w sieci przed oficjalną premierą. Nie inaczej jest w przypadku Galaxy Note 4, czyli topowego phabletu koreańskiego producenta. Wcześniej pojawiły się zdjęcia przedstawiające obudowę tego urządzenia, a teraz po sieci krąży spodziewana specyfikacja.

Wyciek kolejnych danych na temat Galaxy Note 4 pojawił się w internecie za sprawą pewnego indonezyjskiego sklepu. Na jego łamach ukazała się lista podzespołów, które będą składać się na nowy phablet Samsunga. Jeśli informacje się potwierdzą, to będzie to pierwszy phablet koreańskiego producenta wyposażony w 64-bitowy procesor.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje!
Specyfikacja phabletu Samsung Galaxy Note 4 trafia do sieci

Jeśli wierzyć opublikowanym danym, do sprzedaży mają trafić dwa warianty Galaxy Note 4, które będą różnić się procesorem. W pierwszym przypadku koreańska firma zdecydowała się na czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 805. W drugiej wersji dostępny będzie procesor Samsunga, czyli Exynos 5433 z ośmioma rdzeniami. W obu przypadkach ma tym razem zostać użyte nie 3 GB, a aż 4 GB pamięci RAM.

Galaxy Note 4 cechować ma się 5,7-calowym ekranem o rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli i będzie sprzedawany w trzech wersjach różniących się pojemnością pamięci: 16 GB, 32 GB oraz 64 GB. Oprócz tego producent zdecydował się na aparat fotograficzny 16 mpix.

źródło: phonearena.com