Spędzasz Halloween z dziećmi? Sprawdź, co warto wspólnie obejrzeć. Filmy i seriale na noc duchów

Halloween nie może obyć się bez dobrego filmu lub serialu z dreszczykiem. Podczas gdy większość produkcji grozy adresowana jest do dorosłych widzów, w tym roku na Netfliksie pojawiło się sporo propozycji, które można oglądać wspólnie z dziećmi i nastolatkami.

fot. Netflix

Halloween to anglosaskie święto uwielbiane przez dzieci i dorosłych, którzy z tej okazji mogą przebrać się na przykład za ulubione postaci z popkultury. Miłym uzupełnieniem halloweenowej imprezy będzie seans filmu lub serialu z dreszczykiem – w tym roku najwięcej nowych produkcji tego typu przygotowała platforma Netflix. Wśród horrorów i thrillerów znalazły się propozycje dla dzieci i młodzieży, a my wybraliśmy te premiery, które szczególnie mogą przypaść do gustu młodym widzom spragnionym niesamowitych historii.

Na naszej liście znalazły się filmy i seriale typowo horrorowe, przeznaczone dla starszych nastolatków, jak i fantastyczne baśnie, w których stężenie grozy jest bardzo niskie. Przy każdej produkcji zaznaczyliśmy POZIOM STRASZNOŚCI – w skali od 1 do 5.

Zobacz również:

  • Najlepsze horrory 2022 roku. Musisz je obejrzeć
  • Dragon Age Rozgrzeszenie (Absolution) - premiera i fabuła. Zbieramy najważniejsze informacje o animacji Netflixa

Filmy i seriale dla dzieci i młodzieży na Halloween (Netflix)

Zobacz także: Netflix otwiera Gabinet Osobliwości. Premiera na Halloween 2022