SpeedFan 4.29 - zmierz prędkość swoich wiatraków

Dzisiaj pojawiła się finalna wersja świetnego programu do mierzenia temperatury komputera i zarządzania wiatrakami znajdującymi się wewnątrz obudowy.

SpeedFan 4.29 - zmierz prędkość swoich wiatraków
SpeedFan to narzędzie monitorujące zasoby sprzętowe lokalnego komputera (obroty wiatraczków, temperatura, napięcie). W razie nagłego wzrostu temperatury w systemie program ma możliwość zmiany szybkości pracy coolerów. Ponadto aplikacja prezentuje informacje z funkcji S.M.A.R.T na dysku twardym (pokazuje temperaturę dysku) oraz parametry pamięci RAM. Zaawansowani użytkownicy mają możliwość zmiany taktowania szyny systemowej.

Nowa wersja wyróżnia się wieloma nowymi opcjami. Przede wszystkim program ma możliwość wysyłania raportów za pomocą poczty elektronicznej na dowolny adres. W takiej wiadomości znajduje się informacja o prędkości wiatraków, napięciu i temperaturze na różnych miernikach. Raporty są wysyłane w ustalonych wcześniej odstępach czasu i podczas każdej usterki. Wersja 4.29 współpracuje z najnowszymi chipsetami. W tej odsłonie również umożliwiono współpracę programu z niestandardowymi modelami płyt głównych.

Cała lista zmian i dalsze informacje znajdują się na stronie producenta.

Pobierz SpeedFan 4.29