SpeedUpMyPC - zoptymalizuj swój komputer

SpeedUpMyPC to aplikacja, której celem jest nie tylko zoptymalizowanie szybkości działania systemu operacyjnego, ale również i połączenia z siecią. Dodatkowo oczyszcza on pamięć operacyjną w czasie rzeczywistym.

SpeedUpMyPC monitoruje wykorzystanie RAMu, podobnie jak procesora i przepustowości łącza. Wyłącza przy tym zbędne procesy, dzięki czemu przeglądanie sieci odbywa się szybciej i płynniej, a jeśli użytkownik nie ogląda witryn, odczuje szybsze reagowanie systemu na programy czy też podczas grania w gry. SpeedUpMyPC posiada szereg narzędzi do optymalizacji - po pierwszym uruchomieniu skanuje komputer i pokazuje listę znalezionych problemów. Użytkownik musi potwierdzić chęć ich naprawy. W prezentowanej tu wersji testowej możliwe jest usunięcie jedynie trzech.

SpeedUpMyPC - zoptymalizuj swój komputer

SpeedUpMyPC wyposażono także w narzędzia do wykonywania operacji na dyskach twardych, co może pomóc w utrzymaniu ich w jak najlepszej kondycji. Nadto nie zabrakło tu opcji związanych z programami startowymi i ich wyłączaniem, dzięki czemu komputer uruchamia się znacznie szybciej. Każdy, kto chce przetestować tą aplikację, może pobrać ją z tej strony. Najnowsze wydanie nosi numer 6.0.4.3 i wprowadzono w nim szereg poprawek technicznych.

Zobacz również:

  • Nowy komputer - jak przygotować do działania? [PORADA]

UWAGA

Niektóre antywirusy mogą identyfikować plik jako zagrożenie. Producent zapewnia, że jest to fałszywy alarm.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: