SpellForce II: Władca Smoków od maja w sklepach
-
- 20.04.2007, godz. 11:41
CD Projekt poinformował o umieszczeniu w swoim planie wydawniczym oficjalnego rozszerzenia do SpellForce II. Dodatek o podtytule Władca Smoków (tłumaczenie CDP z "Dragon Storm") ma zapewnić fanom kolejne godziny zabawy w ulubionych tytuł.

Rozszerzenie wprowadza szereg nowości, w tym dodatkową frakcję. Szaikan, bo tak nazywa się rasa, dysponować będą unikatowymi umiejętnościami i jednostkami. Najpotężniejsza z nich to Smoczy Tytan.
Zobacz również:
Dzięki tym oraz innym atrakcjom (setki przedmiotów do zdobycia, nowe zdolności, kampania zapewniająca około 30 godzin zabawy) gracze ponownie poczują magię SpellForce II.
Władca Smoków trafi na rynek już w maju, w cenie 59,90 złotych i polskiej, kinowej wersji językowej.