'SpellForce' – wkrótce rusza oficjalna polska strona gry

CD Projekt zapowiada uruchomienie oficjalnej polskiej witryny gry RPG 'SpellForce: Zakon Świtu', której premiera przewidziana jest na koniec czerwca br.

Wydawca zapowiada, że na łamach witryny, której premiera planowana jest na 7 czerwca, znajdziemy wiele ciekawych informacji na temat gry i jej fabuły. Nie zabraknie, na niej szczegółowych opisów jednostek i budynków charakterystycznych dla 6 dostępnych w grze ras. W serwisie znajdą się też informacje na temat umiejętności oraz czarów głównych bohaterów występujących w grze. Na stronie będziemy mogli także zapoznać się z historią świata 'SpellForce' oraz podziwiać próbki efektownej grafiki, z której słynie gra.

'SpellForce: Zakon Świtu' jest połączeniem gry RPG ze strategią czasu rzeczywistego. Gra oferuje sześć grywanych ras, z których każda posiada własny unikalny zestaw jednostek bojowych i budynków. Każdy gracz będzie mógł stworzyć również własną, unikalną postać głównego bohatera wybierając spośród ponad 100 opcji obejmujących zarówno umiejętności bojowe jak i magiczne.

Zobacz również:

  • Mamy trailer Matrix Resurrections!
  • Recenzja: Invincible. Tom 12 - recenzja komiksu

'SpellForce: Zakon Świtu' ukaże się 24 czerwca w serii 'eXtra Gra: Premiery'. Gra zostanie wydana na 2 CD w polskiej kinowej wersji językowej i będzie kosztować 19,99 zł.