Spider-Man: Bez drogi do domu - gdzie obejrzeć online?

Sprawdzamy i podpowiadamy - gdzie można obejrzeć film Spider-Man: Bez drogi do domu online.


Tytuł Spider-Man: Bez drogi do domu, lub jak kto woli Spider-Man: No Way Home wyreżyserowany przez Jona Wattsa to trzecia część serii o tytułowym bohaterze z uniwersum Marvela. Scenariusz do filmu powstał na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics i wchodzi w skład IV Fazy MCU. Fabuła opowiada dalszą część historii Spider-Mana, którego tożsamość została ujawniona. Niestety, na skutek tego na świecie dzieje się więcej złego, niż dobrego.

Spider-Man: Bez drogi do domu można już obejrzeć online

Spider-Man: Bez drogi do domu można już obejrzeć online (fot. Sony)

Spider-Man: Bez drogi do domu - gdzie obejrzeć online?

Jak poinformowali przedstawiciele Sony Pictures Television i WarnerMedia, Spider-Man: Bez drogi do domu trafi do usługi HBO Max. Kiedy to jednak dokładnie nastąpi? Możemy już oficjalnie potwierdzić, że premiera filmu Spider-Man: No Way Home w HBO Max odbędzie się 31 lipca 2022 roku. Przypomnijmy, że cena miesięcznego abonamentu HBO Max w Polsce wynosi 29,99 zł. Więcej informacji na temat premiery HBO Max w Polsce znajdziecie tutaj.

Jeśli nie chcecie czekać na debiut filmu Spider-Man: Bez drogi do domu w HBO Max, to już teraz możecie go kupić bądź wypożyczyć w serwisie YouTube. Za 48 godzinny dostęp do filmu w wysokiej rozdzielczości trzeba zapłacić 23 złote. Kupno "Spider-Man: Bez drogi do domu" to już z kolei wydatek rzędu 85 złotych, za wersję w wysokiej rozdzielczości. Spider-Man: Bez drogi do domu na YouTube jest dostępny po polsku (z napisami bądź lektorem). Pełen cennik prezentuje się następująco:

  • Spider-Man: Bez drogi do domu - wypożyczenie (standardowa jakość) - 19 zł
  • Spider-Man: Bez drogi do domu - wypożyczenie (wysoka jakość) - 23 zł
  • Spider-Man: Bez drogi do domu - kupno (standardowa jakość) - 74 zł
  • Spider-Man: Bez drogi do domu - kupno (wysoka jakość) - 85 zł

Spider-Man: Bez drogi do domu - najważniejsze informacje

Po raz pierwszy w kinowej historii Spider-Mana tożsamość naszego przyjaznego bohatera z sąsiedztwa zostaje ujawniona, co powoduje konflikt jego obowiązków związanych z byciem superbohaterem oraz normalnym życiem i naraża na ryzyko tych, na których mu najbardziej zależy. Kiedy prosi Doktora Strange'a o pomoc w odbudowie jego sekretu, zaklęcie rozdziera dziurę w ich świecie, uwalniając najpotężniejszych złoczyńców, którzy kiedykolwiek walczyli ze Spider-Manem w dowolnym wszechświecie. Teraz Peter będzie musiał stawić czoła największemu dotychczas wyzwaniu, które na zawsze zmieni nie tylko jego własną przyszłość, ale także przyszłość Multiverse.

  • Reżyseria: Jon Watts
  • Scenariusz: Chris McKenna i Erik Sommers
  • Na podstawie komiksu MARVEL: Stan Lee i Steve Ditko
  • Produkcja: Kevin Feige i Amy Pascal
  • Producent wykonawczy: Louis D'Esposito
  • Obsada: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, Jon Favreau, Willem Dafoe, Alfred Molina, Jamie Foxx