Spider-Man: Bez drogi do domu - najlepsze komentarze fanów

Kinowy debiut długo wyczekiwanego filmu "Spider-Man: No Way Home" już za nami. Nie da się ukryć, że reakcje widzów są różne. Wybraliśmy więc najciekawsze tweety i komentarze, by podsumować debiut tej niesamowitej produkcji Marvela. Uwaga na spoilery!

Tytuł "Spider-Man: Bez drogi do domu", lub jak kto woli "Spider-Man: No Way Home" wyreżyserowany przez Jona Wattsa to trzecia część serii o tytułowym bohaterze z uniwersum Marvela. Scenariusz do filmu powstał na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics i wchodzi w skład IV Fazy MCU. Fabuła opowiada dalszą część historii Spider-Mana, którego tożsamość została ujawniona. Niestety, na skutek tego na świecie dzieje się więcej złego, niż dobrego.

Spider-Man: No Way home

fot. ze zwiastuna

Siedemnastego grudnia w południe odbyła się premiera filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu", który jest trzecią częścią serii. Przypominamy, że ostatnia część zakończa się niezwykle brutalnie i niespodziewanie. Jak się okazuje, kontynuacja produkcji wywołała w fanach rozmaite i skrajne emocje, których upust możemy obserwować drogą tweetów i memów. Oto najlepsze z nich:

Zobacz również:

  • Marvel - jakie nowe filmy i seriale obejrzymy w 2022 roku?