Spider-Man: Miles Morales na PS5 wygląda obłędnie na nowym gameplay'u

Do sieci trafił nowy gameplay ze Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 5. Zobaczcie jak imponująco wygląda walka z bossem.

Spider-Man: Miles Morales ciągle wzbudza wiele kontrowersji. Grze zarzuca się m.in. to, że jak na tytuł startowy, jest niezwykle krótka. Twórcy potwierdzili już bowiem, że główny wątek zabierze nam z życia od 7 do 10 godzin.

Następnie, Sony ujawniło cenę gry, która jak na tak mało rozbudowaną produkcję kosztuje dość sporo (co najmniej 270 złotych za podstawową wersję gry). Do tego doszły problemy z remasterem pierwszej części gry i Sony musiało się sporo natrudzić, aby odciągnąć od gry negatywne skojarzenia.

Czy japońskiemu producentowi to się udało? Cóż, przy "małej" pomocy ze strony redakcji Game Informer możemy z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że tak. Dziennikarze popularnego serwisu opublikowali nowe screeny oraz gameplay ze Spider-Man: Miles Morales na PlayStation 5. Wszystko to sprawiło, że chcielibyśmy, aby już był 19 listopada.

Spider Man Miles morales ps5
Spider Man Miles morales ps5

Choć zaprezentowane screeny wyglądają znakomicie, to najlepiej prezentuje się gameplay, na którym możemy podziwiać walkę Spider-Mana ze "starym znajomym".

Spider-Man: Miles Morales trafi do sprzedaży już 19 listopada na PlayStation 4 i PlayStation 5. Warto jednak pamiętać, że najlepszą jakość rozgrywki uzyskają tylko posiadacze nowej konsoli Sony.

Zobacz również: PlayStation 5 - interfejs użytkownika poznamy już w tym tygodniu