Spiderman wpada w Sieć!

Ostatnio, twórcy gier nie przestają bombardować nas informacjami na temat planów dotyczących kolejnych tytułów z gatunku MMORPG. Powstają gry bazujące na dziełach Tolkiena, braci Wachowskich - podobno ma też powstać gra MMO osadzona w uniwersum Warhammera. Teraz dowiadujemy się, że powstaje nowy sieciowy RPG, w którym będziemy mogli wcielić się w mieszkańca komiksowego świata Marvela.

Na razie, gra istnieje tylko w głowach ludzi z firmy Activision, która nabyła prawa do produkcji gry MMORPG osadzonej w świecie Spidermana. Na temat samej gry nie wiemy jeszcze zbyt wiele. Twórcy zdradzili m.in., że poza tytułowym bohaterem w świecie nowej gry znajdziemy wszystkie znane z komiksów firmy Marvel postaci.

Gra pozwoli również na tworzenie własnych, unikalnych super-bohaterów, którym będzie można edytować nie tylko wygląd, ale również rodzaj posiadanych super-mocy. Całość może więc nieco przypominać grę "City of Heroes", z tym, że utrzymaną w niepowtarzalnym, komiksowym klimacie i zaludnioną przez całą masę kultowych super-bohaterów.


Zobacz również