Splinter Cell 2 poprawione - nowy patch

Ukazał się patch do popularnej gry Splinter Cell: Pandora Tomorrow. Poprawki dotyczą trybu multiplayer, w którym wyeliminowano drobne błędy oraz dodano kilka nowych elementów.

Splinter Cell 2 poprawione - nowy patch

Splinter Cell 2 - zrzut ekranu

W kolejnym patchu do drugiej części Splinter Cell, usunięto m.in. błąd identyfikacji użytkownika w sieci (komunikat poprawionego błędu: Dublicate GUID), po rozłączeniu się gracza i ponownym połączeniu nie wyniknie już problem zajętego cdkeya (wcześniejsza wiadomość błędu: Cdkey already used). Poprawiono zarządzanie rankingiem, stworzono możliwość dezaktywacji hasła do konta z poziomu strony WWW, dodano ikonkę, która wyświetla się, gdy któryś z graczy korzysta z komunikacji głosowej.

Splinter Cell: Pandora Tomorrow jest sequelem popularnej gry akcji z 2003 roku. Gracz wciela się w niej w Sama Fishera, agenta NSA, który wykonuje najniebezpieczniejsze zadania - tym razem w dżunglach Indonezji.

Grafika w grze Splinter Cell jest wyśmienita - realistyczny system cieni, połączony ze szczegółowymi obiektami tworzy intrygujący klimat, zaś wszystko to połączone jest z niebanalną i wciągającą fabułą.

Patch do pobrania z naszego serwisu FTP:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=2027

Więcej informacji dostępne pod adresem:

http://www.splintercell.com/