Splinter Cell: Chaos Theory - poczuj klimat gry!

Ubisoft uruchomił oficjalną stronę "Splinter Cell: Chaos Theory" - najnowszej odsłony serii przygód nieustraszonego agenta Sama Fishera. Poza szczegółowymi informacjami na temat gry, znajdziemy tu także interaktywną, flashową symulację imitującą środowisko gry.

Jak na oficjalny serwis przystało, na łamach witryny znajdziemy wszelkie dostępne informacje na temat kolejnych przygód Sama Fishera. Nie zabrakło tu więc opisu najważniejszych cech gry, jej fabuły i postaci w niej występujących. Na stronie znajdziemy też bogatą galerię zrzutów ekranowych, pliki multimedialne oraz odnośniki do stron poświęconych poszczególnym odsłonom gry z serii Sprinter Cell.

Zdecydowanie najciekawszym i najbardziej innowacyjnym elementem nowo otwartego serwisu jest moduł "Chaos Theory Experience" - flashowa symulacja otoczenia gry, która pozwoli osobom odwiedzającym witrynę poczuć jej klimat. W sumie na stronie znajdzie się sześć tego typu symulacji - na razie jednak do dyspozycji graczy oddano tylko jedną.

Pierwsza prezentacja pozwala nam przenieść się do wirtualnego pomieszczenia biurowego 'wyjętego' ze świata gry, w którym możemy zapoznać się z najnowszymi doniesieniami, poznać elementy fabuły, czy też przejrzeć pliki zebrane na wirtualnym dysku komputera znajdującego się w odwiedzanym biurze. Koniecznie sprawdźcie ten moduł, bo naprawdę warto.

Zachodnia premiera gry w wersjach na Xbox, PS2, GameCube i PC przewidziana jest na marzec 2005.

Oficjalna strona Splinter Cell: Chaos Theory


Zobacz również