Splinter Cell - Mirosław Baka rozpoczyna nagrania

Ruszyły właśnie nagrania do polskiej wersji "Splinter Cell: Chaos Theory", w której w postać Sama Fishera wcieli się znany, polski aktor - Mirosław Baka. W sumie nagranych zostanie ponad 12 godzin samych kwestii mówionych.

Na polską premierę gry przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać - zaplanowana jest na 27 kwietnia. W zachodniej Europie Sam Fisher działa od 1 kwietnia, a UbiSoft udostępnił właśnie darmowy edytor map, który pozwala modyfikować istniejące poziomy i tworzyć od podstaw własne oryginalne mapy. Do działania program wymaga jednak instalacji pełnej wersji gry.

Przypomnę tylko, że akcja gry toczy się 2008 roku. Terroryzm wciąż rośnie w siłę stosując coraz skuteczniejsze i bardziej zaawansowane formy ataków. Blokady energetyczne, sabotaż notowań giełdowych, elektroniczne włamania do systemów obrony i dezinformacja - to nowe sposoby działania organizacji terrorystycznej. Światowe bezpieczeństwo jest zagrożone, a więc do akcji ponownie musi wkroczyć Sam Fisher - najlepszy agent agencji NSA. Rzucony w sam środek wojny informacyjnej na półwyspie koreańskim, musi zdemaskować tajne porozumienie między japońskim admirałem, szalonym hackerem komputerowym i przywódcą międzynarodowej organizacji paramilitarnej...

"Splinter Cell: Chaos Theory" oferuje możliwość rozgrywki w trybie gry pojedynczej, kooperacji oraz multiplayer. "Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory" zostanie wydana w pełnej polskiej wersji językowej, jednak spolszczenie nie będzie zaimplementowane do oryginalnej wersji gry, lecz będzie dostępne oddzielnie, w formie nakładki. Cenę najnowszej odsłony przygód Sama Fishera ustalono na 99,90 zł.

Zapraszamy do pobrania najnowszej zapowiedzi filmowej gry oraz dema, które oferuje tutorial, jedną misję dla trybu gry pojedynczej i jedną mapę do rozgrywek w trybie multiplayer.

Pliki do pobrania:

Splinter Cell Chaos Theory Demo

Splinter Cell: Chaos Theory Map Editing Tools

Splinter Cell: Chaos Theory - Not Today Trailer


Zobacz również