Splinter Cell: Pandora Tomorrow - wkrótce premiera

Już w najbliższy piątek, 13 sierpnia, do sklepów na terenie całego kraju trafi kolejna odsłona szpiegowskiej gry akcji firmy Ubisoft - 'Splinter Cell: Pandora Tomorrow'. Nowe przygody Sama Fishera dostarczą wszystkim fanom dynamicznej rozrywki wielu godzin doskonałej zabawy i dostępne będą w kinowej, polskiej wersji językowej.

'Splinter Cell: Pandora Tomorrow' to kolejna część przygód Sama Fishera - 'niewidzialnego' i śmiertelnie niebezpiecznego agenta szkolonego w zwalczaniu organizacji terrorystycznych. Fisher posiada licencję podobną do tej, z której korzysta James Bond, z tym, że obejmuje ona znacznie większy zakres społecznie potępianych uczynków - może szpiegować, kraść, niszczyć i zabijać, o ile robi to w imię obrony swojej ojczyzny. W najnowszej odsłonie gry Sam wypowiada wojnę indonezyjskiej siatce terrorystycznej.

'Splinter Cell: Pandora Tomorrow' jest jednocześnie pierwszą grą szpiegowską, w której dostępny będzie tryb gry wieloosobowej. Na graczy czeka doskonała grafika, świetne efekty dźwiękowe i dostęp do wielu gadżetów szpiegowskich, które wykorzystywane są przez agentów tajnych agencji na całym świecie.

Gra, w polskiej kinowej wersji językowej trafi do sklepów już jutro tj. 13.08.2004 r. i będzie kosztować 119,90 zł.

Demo SP

Demo MP

Trailer 1

Trailer 2

Trailer nr 3

Strona oficjalna:

http://www.splintercell.com


Zobacz również