Splinter Cell wkrótce!

Firma Play It poinformowała, że prace nad polonizacją jednej z ciekawszych gier typu "stealth action" ostatnich miesięcy zostały zakończone i Splinter Cell trafił wczoraj do tłoczni.

Jako agent specjalny Sam Fisher wykonujemy niebezpieczne misje dla rządu USA, których celem jest przede wszystkim zdobycie informacji - w taki sposób, by nikt tego nie odkrył. W przypadku niepowodzenia, nikt się o nas nie upomni, bo oficjalnie agent Fisher nie istnieje. Szybko okazuje się, że potencjalnie rutynowa akcja jest początkiem wielkiej intrygi, której rozwikłanie stanie się głównym celem Wydziału Trzeciego NSA, zatrudniającego Sama Fishera. Agentowi Fisherowi głosu użyczył słynny aktor Michael Ironside.

Wcielając się w rolę agenta specjalnego będziemy mieć okazję zapoznać się z trudami pracy w wywiadzie polowym, a także poznać najnowocześniejszy sprzęt, używany obecnie na świecie. Splinter Cell będzie dostępny w profesjonalnej, polskiej, tekstowej wersji językowej. W pudełku, oprócz 3 płyt CD z grą znajdą się eXtra prezenty od Wydawnictwa Play-It: szpiegowska latarka oraz praktyczne pudełko DVD. Gra będzie kosztować 129,99 zł.


Zobacz również