Spolszczenie Prince of Persia

Firma Cenega Poland poinformowała, że już wkrótce zakończone zostaną prace nad patchem lokalizującym grę Prince of Persia: Piaski Czasu.

W wersji angielskiej kontynuacja legendarnego już przeboju 1990 roku pt. Prince of Persia, dostępna jest w naszym kraju od 12 grudnia ubiegłego roku. Już niebawem jednak wszyscy ci, którzy zakupili tę wersję gry, uzyskają również dostęp do łaty spolszczającej Prince of Persia: Piaski Czasu. Aby otrzymać patcha (o dokładnej dacie jego premiery wydawca poinformuje wkrótce), należy przesłać na adres Cenega Poland wypełnioną kartę rejestracyjną albo - w przypadku jej braku - instrukcję do gry. Wszystkie instrukcje zostaną ostemplowane i odesłane pod wskazany adres.

Przypomnę tylko, że akcja gry toczy się w średniowiecznej Persji, gdzie potężny król i jego syn zdobywają pałac złowrogiego Maharadży. W czasie zwiedzania pałacu, młody książę zostaje sprowokowany przez zdradliwego wezyra do użycia magicznego sztyletu i rozbicia klepsydry zawierającej Piasek Czasu. W całym królestwie rozpętuje się chaos, a żeby przywrócić dawny porządek książę Persji musi naprawić swój błąd.

Wersja demonstracyjna gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1736&sys=gry

Więcej informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=892

Strona oficjalna:

http://www.princeofpersiagame.com/index.php


Zobacz również