Spore już mozliwe do ściągnięcia

Okresowi przed premierą gry Spore towarzyszy wiele emocji. Electronic Arts postanowiło dodatkowo podgrzać atmosferę i zdecydowało się umożliwić swoim klientom legalne ściągnięcie gry jeszcze przed premierą.

Opcja przedpremierowego ściągnięcia gry Spore będzie dostępna dla każdego kto zamówił tytuł w systemie przedsprzedaży. Wystarczy jedynie wejść na oficjalną stronę Electronic Arts i pobrać odpowiedni plik.

Niestety, jak informuje EA, na razie możliwe będzie jedynie ściągnięcie 99% gry. Ostatni procent pojawi się na serwerze w dniu premiery dzieła. Ta przewidziana jest na 5 września w Europie i Azji oraz na 7 września w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że Spore ma być tytułem, w którym zadaniem gracza będzie stworzenie potężnej cywilizacji z początkowo prostych organizmów. Użytkownik rozpocznie zabawę jako mikroorganizm. Następnie, wykonując kolejne zadania, stworzy złożony organizm a wreszcie rasę, którą pokieruje na drodze ku potędze. Nie wiemy jeszcze jakie bariery w rozwoju cywilizacji ustali ostatecznie producent. Wiadomo jednak, że ewolucja nie skończy się na podboju kosmosu.

Zobacz także:

Spore coraz bliżej. EA odkrywa kolejne karty

Ujawniono wymagania do Spore

Spore nie spodoba się ateistom?


Zobacz również