Sport Micro MP3 Player - odtwarzacz MP3 o wadze...8 gramów!

Japońska firma Thanko zaprezentowała jeden z najmniejszych odtwarzaczy MP3 na świecie. Urządzenie, które przeznaczone jest przede wszystkim dla osób uprawiających czynnie sport, waży zaledwie 8 gramów i nosi oznaczenie Sport Micro MP3 Player.

Ranking PC Worlda - odtwarzacze MP3.

Sport Micro MP3 Player - odtwarzacz MP3 o wadze...8 gramów!

Thanko Sport Micro MP3 Player

Thanko Sport Micro MP3 Player to z pewnością jeden z najmniejszych odtwarzaczy MP3 na świecie (producent przekonuje, że powinien on się doskonale sprawdzić np. w przypadku osób uprawiających jogging). Urządzenie, które posiada zintegrowaną z obudową słuchawkę (drugą podłączamy przy wykorzystaniu portu USB), umieszczamy w uchu jak zwykłą słuchawkę Bluetooth. Wymiary oraz waga nowości wynoszą (odpowiednio) 16 x 25 x 22 mm i 8 gramów, natomiast wśród wspieranych formatów znalazły się MP3, WMA i WAV.

Sprzęt dostępny jest w dwóch wersjach dysponujących wbudowaną pamięcią flash o pojemności 2 GB i 4 GB. Zasilany jest przy wykorzystaniu akumulatora Li-Ion, który pozwala na 4 godziny słuchania muzyki. Jego powtórne naładowanie można przeprowadzić za pomocą dołączonego do zestawu kabla podłączanego do portu USB komputera (służy on również do transferu plików).

Ceny (po przeliczeniu z jenów):

Sport Micro MP3 Player 2 GB - 55 USD

Sport Micro MP3 Player 4 GB - 66 USD.