Sportowe aktualności

NAJLEPSZA LIGA HOKEJOWA

Spis treści

NAJLEPSZA LIGA HOKEJOWA

Atlanta Thrashers -http://www.atlantathrashers

Columbus Blue Jackets -http://www.columbusbluejackets.com

Minnesota Wild -http://www.wild.com

Nashville Predators -http://www.nash-nhl.com - to nazwy nowych zespołów, które za kilka tygodni staną do walki o Puchar Stanleya.

Kilka miesięcy przed rozpoczęciem kolejnego sezonu, najlepszej hokejowej ligi świata, rusza maszyna show biznesu w postaci witryn WWW, uczestniczących w rozgrywkach drużyn. Kibice hokeja znajdą w nich informacje o przygotowaniach zespołów do sezonu, planach, składach drużyn, a co najważniejsze - możliwościach zakupu kart wstępu na mecze.

FANI MOGĄ LEPIEJ

Żadna z ww. ekip nie rozegrała jeszcze oficjalnego spotkania, a już w Internecie zaczęli działać fani zespołów pochodzących z Atlanty, Columbus, Minnesoty i Nashville. Ich "miłość" do danej drużyny przejawia się w tworzeniu nowych nieoficjalnych witryn WWW tychże zespołów. Jedna z najlepszych tego typu stronhttp://industry-online.com/predators jest poświęcona, oczywiście, zawodnikom z Nashville. Profesjonalne wykonana oprawa graficzna, połączona z wielkimi zasobami wiadomości o klubie i zawodnikach, powoduje, że serwis ten cieszy się znacznie większą popularnością niż strona tworzona pod auspicjami klubu.

POLO

W Anglii i krajach będących niegdyś pod władaniem Imperium Brytyjskiego dyscyplina ta nadal cieszy się dużą popularnością. W naszym kraju polo jest praktycznie nie znane. Podstawowe wiadomości o tej grze możemy znaleźć na stronie Stockholm Polo Club -http://www.stockholmpolo.com. Serwer ten w przejrzysty sposób informuje o zasadach obowiązujących w tej grze, a krótka historia na temat tej dyscypliny pozwala lepiej zrozumieć ducha tego sportu.