Sportowo i mobilnie - aplikacja Steel ABS A6W

Sport to zdrowie. Dziś, w dobie smartfonów o naszą aktywność i kondycję fizyczną dba także wiele aplikacji mobilnych. Wśród nich Steel ABS A6W, która szczególnie troszczy się o systematyczny trening mięśni brzucha.


Metod na zrzucenie zbędnych kilogramów i płaski brzuch jest wiele. Jednak każda wymaga regularności. Szybkie tempo życia powoduje, że często zapominamy o systematycznych ćwiczeniach i aktywności. Jak temu zapobiec ? W jaki sposób wykorzystać telefony, z których korzystamy na co dzień, aby wspierały nasz trening? Tak zrodził się pomysł stworzenia mobilnej aplikacji Steel ABS A6W.

Zaaplikowana aktywność

Bezpłatna, androidowa aplikacja Steel ABS A6W wykorzystuje sprawdzony i najbardziej popularny trening mięśni brzucha zwany "Aerobiczną Szóstką Weidera" (A6W). Zestaw sześciu aerobowych ćwiczeń fitness podany w formie prostej instrukcji z wizualizacjami, wspomaga nasz trening. Dodatkowo, przejrzysty interfejs ułatwia użytkownikowi nawigację. Ćwiczenia należy wykonywać precyzyjnie, przeznaczając na nie ok. 40 minut dziennie przez 42 dni. Jak o to zadbać? W aplikacji Steel ABS A6W o naszą mobilizację i systematyczność troszczy się osobisty trener - Ivan. Wydawane przez niego komendy głosowe wyznaczają poszczególne etapy naszego treningu, tempo, serie oraz ilość powtórzeń.

Ekran aplikacji

Ekran aplikacji

Spersonalizowany trening

Steel ABS A6W posiada kilka użytecznych funkcji. Przede wszystkim pozwala dostosować trening do naszych predyspozycji i potrzeb. W ten sposób, A6W możemy rozpocząć od dowolnego etapu a także określić długość przerw pomiędzy poszczególnymi seriami . Co ważne, status naszego treningu wyświetlany na ekranie smartfona przypomina o kolejnym poziomie a także pozwala kontrolować harmonogram. Zabawne komiksowe historyjki trenera Ivana oraz opcja dzielenia się statusem własnego treningu i rezultatami na Facebooku motywują do ćwiczeń ze Steel ABS A6W. Twórcy aplikacji intensywnie pracują nad jej rozwojem i już wkrótce pojawią się użyteczne, społecznościowe funkcjonalności. Wśród nich opcja zapraszania do treningu znajomych i obserwacja ich statystyk. Wprowadzone do aplikacji elementy grywalizacyjne mają mobilizować do wspólnych ćwiczeń i aktywności fizycznej. Mobilny charakter aplikacji sprawia, że możemy jej używać w dowolnym czasie i miejscu. To bez wątpienia jedna z największych zalet tego rozwiązania. Aby korzystać z Steel ABS A6W wystarczy jedynie telefon wyposażony w system operacyjny Android oraz płaskie podłoże.

W wersji bezpłatnej użytkownicy korzystają z Steel ABS A6W do ostatniego dnia treningu. W tym wariancie w górnym panelu pojawiają się niewielkie banery reklamowe a komendy głosowe są aktywne do szóstego dnia ćwiczeń. Te elementy odróżniają wariant podstawowy od płatnej i rozbudowanej wersji PRO bez reklam i z głosem Ivana przez cały trening.

Pobierz aplikację

Aplikację Steel ABS A6W pobierzecie ze sklepu Google Play. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej aplikacji Steel ABS A6W oraz jej kanale Youtube.