Spotify ma dla Ciebie nową, spersonalizowaną, wakacyjną playlistę

Spotify postanowiło odświeżyć indywidualnie tworzoną playlistę Letnie muzyczne wspomnienia.

Spotify wystartowało właśnie z nową spersonalizowaną playlistą, która jest już dostępna dla wszystkich użytkowników tej popularnej platform streamingowej.

Letnia playlista Spotify

Letnia playlista Spotify

Twórcy serwisu postanowili przypomnieć nam wakacyjny klimat i odświeżyli playlistę "Letnie muzyczne wspomnienia". W środku znajdziemy nasze ulubione piosenki, które słuchaliśmy w wakacje 2019 roku. Spotify za pośrednictwem algorytmów korzystających z uczenia maszynowego przeanalizowało, jakie piosenki najchętniej wybierali słuchacze w poprzednie wakacje. Całość zebrano w spersonalizowaną playlistę, która ma długość około trzech godzin.

Letnie muzyczne wspomnienia to playlista, która jest z nami już od 2017 roku. Ideą tego rozwiązania jest przypomniane użytkownikom o ich ulubionych piosenkach, które odtwarzali w poprzednie wakacje.

Tegoroczna playlista zawiera utwory, które wcześniej znajdowały się już w poprzednich edycjach playlisty Letnie muzyczne wspomnienia.

Razem ze spersonalizowanymi playlistami pojawiła się nowa playlista Lato 2020.

Sprawdź, ile kosztuje Samsung Galaxy A51 ze złączem słuchawkowym Jack. Zapoznaj się również z nasza recenzja tego smartfona.