Spotkanie z ekspertem: dowiedz się wszystkiego o SP2!

W najbliższy piatek (29 października), w godz. 11.00 - 13.00 na naszym forum gościć będziemy Krzysztofa Florczaka, szefa grupy produktów Windows w polskim oddziale koncernu Microsoft. Nasz gość odpowie na pytania, dotyczące udostępnionego niedawno drugiego pakietu uaktualnień i poprawek dla systemu Windows XP - Service Packa 2.

Krzysztof Florczak będzie dyżurował na naszym forum przez dwie godziny - nasz gość będzie odpowiadał na Wasze pytania dotyczące nowych funkcjonalności, wprowadzonych do Windows XP przez SP2, nowych opcji, związanych z bezpieczeństwem systemu oraz kłopotów z kompatybilnością dodatku z niektórymi starszymi aplikacjami (więcej informacji na temat SP2 dla Windows XP znajdziecie w naszym wątku tematycznym).

Warto wspomnieć, że nasze "forumowe" spotkania z ekspertem Microsoftu będą miały charakter cykliczny - Krzysztof Florczak będzie dyżurował na Forum w każdy piątek, w godzinach 11.00 - 13.00.

Gorąco zapraszamy do dyskusji - pytania do eksperta prosimy publikować w tym Forum. Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniu przypominamy, że prawo publikacji na Forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.