Sprawdź, co wiesz o 'sofcie'!

W naszym serwisie jest już dostępna druga odsłona Narodowego Testu Wiedzy Komputerowej. Tym razem czeka na Was 30 pytań dotyczących oprogramowania - zarówno popularnych aplikacji, jak i systemów operacyjnych.

Aby konkurs służył sprawdzaniu Waszej wiedzy, a nie jedynie umiejętności posługiwania się wyszukiwarkami internetowymi, postanowiliśmy trochę zmodyfikować jego zasady. Teraz najwyżej na liście wyników znajdą się ci internauci, którzy nie tylko poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytanie, ale dodatkowo - zrobią to najszybciej. Trzeba też pamiętać, że w naszym teście nie warto 'strzelać' - za każdą błędną odpowiedź będą odejmowane punkty. Jeśli nie znacie odpowiedzi na dane pytanie, bezpieczniej będzie zaznaczyć - zgodnie z prawdą - odpowiedź "nie wiem".

Po zakończeniu testu, będzie można przeczytać ocenę swoich umiejętności a także porównać swój wynik z wynikami najlepszych uczestników testu - lista TOP 100 będzie na bieżąco uaktualniana.

Cały czas zachęcamy również do wzięcia udziału w pierwszej części Narodowego Testu Wiedzy Komputerowej - "Sprzęt". Wypełniło go już ponad 14,4 tys. internautów!

Aby wziąć udział w testach, należy zalogować się, podając tymczasowy login oraz hasło (nie dotyczy to zalogowanych / zarejestrowanych użytkowników serwisu).

NARODOWY TEST WIEDZY KOMPUTEROWEJ - OPROGRAMOWANIE


Zobacz również