Sprawdź, gdzie obejrzysz "Przewodnik po życiu"! Nowy film już dostępny!

W ofercie popularnej platformy streamingowej pojawiła się kolejna ciekawa propozycja.

Fot. Netflix

Pośród nowości, które na dzisiaj przygotował Netflix znajdziemy Przewodnik po życiu. Zobaczcie zwiastun tej komedii poniżej:

Film opowiada historię Willa Henry'ego, porzuconego przez żonę rysownika komiksów, który próbuje nie zwariować w próbach pogodzenia pracy na dwóch etatach z wychowaniem bliźniaczych córeczek. W międzyczasie podejmuje także kolejne próby ułożenia swojego życia na nowo.

W roli głównej w filmie występuje Jermaine Clement (Co robimy w ukryciu, Faceci w czerni 3, Legion). Na ekranie towarzyszą mu Regina Hall (Straszny film, Prawo zemsty, Myśl jak facet), Jessica Williams (Szkoła melanżu, Wykapany ojciec, Korpoludki) oraz Stephanie Allynne (Słowo na L: Generacja Q, Pacific Rim: Rebelia). Reżyserem filmu, a zarazem autorem scenariusza jest James C. Strouse. W swojej karierze reżyserował już takie produkcje jak Niesamowita Jessica James, Grace odeszła, czy Zwycięski sezon.

Zobacz również:

Przewodnik po życiu

  • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
  • Reżyseria: James C. Strouse
  • Scenariusz: James C. Strouse
  • Gatunek: komedia
  • Obsada: Jermaine Clement, Regina Hall, Jessica Williams, Michael Chernus, Stephanie Allynne, Paul Castro Jr., Aundrea Gadsby
  • Kategoria wiekowa: 16+

Zobacz także: Sprawdź propozycje Netflix na ten tydzień. Wśród nich "Cowboy Bebop"!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: