Sprawdź grudniowe nowości w CDA Premium!

Oferta CDA Premium stale się powiększa! Zobaczcie grudniowe nowości platformy!

Fot. CDA

W ofercie CDA Premium znajdziemy wiele ciekawych produkcji. Po wykupieniu abonamentu zyskujemy dostęp do hollywoodzkich hitów oraz świetnie przyjętych seriali. Platforma jednak stale powiększa swoją ofertę. Nie inaczej wygląda to w tym miesiącu. Co jeszcze będziemy mogli obejrzeć do końca roku? Sprawdźcie grudniowe nowości w ofercie CDA Premium!

  • Tabu (2017)

Widzowie na całym świecie pokochali ten wyprodukowany dla BBC One serial. I trudno się dziwi. Historia rozpoczyna się w Londynie w 1814 roku. Poszukiwacz przygód James Keziah Delaney wraca z Afryki, aby odbudować imperium żeglugowe swojego zmarłego ojca. Jednak zarówno rząd, jak i największy konkurent ojca bardzo chcą utrudnić to zadanie. Cała produkcja jest na najwyższym poziomie. Głębia tej mrocznej historii i bogactwo postaci, robi duże wrażenie. A Tom Hardy, grający głównego bohatera, jak zwykle fenomenalny!

Zobacz również:

Dostępny wkrótce!

  • Kłamstewko (2019)

Chińska rodzina odkrywa, że ich babcia ma przed sobą tylko kilka miesięcy życia. Postanawiają utrzymać tę wiedzę w tajemnicy przed seniorką. Aby cała rodzina mogła się spotkać z babcią przed odejściem, jej wnuczka organizuje zaimprowizowane wesele. Jest coraz ciekawiej. Film pokazuje różnice między kulturą chińską i amerykańską w sposobie przeżywania ciężkich chorób. Udało się tu zachować równowagę między humorem a patosem. Film zdobył nagrodę Złoty Glob oraz kilka innych uznanych wyróżnień, a do kilkudziesięciu był nominowany.

Obejrzyj już teraz!

  • Post Mortem / Fotograf śmierci (2020)

Jeśli szukacie artystycznego horroru z historycznym tłem, to proszę bardzo. „Post Mortem” powinien Was zadowoli. Film bardzo dobrze odtwarza życie po I wojnie światowej na węgierskiej wsi dotkniętej „hiszpanką”. Fotograf, były żołnierz z czasów I wojny światowej, udaje się do małej wioski, aby uwiecznić na zdjęciach zmarłych członków rodziny z żywymi krewnymi. Okazuje się, że wioska jest w rękach nieprzyjaznych duchów.

Obejrzyj już teraz!

  • Upiorne opowieści po zmroku (2019)

Rok 1968. Halloween. Nastolatki odwiedzają okoliczny, opuszczony dom, gdzie znajdują książkę ze strasznymi opowieściami. Wkrótce zapisane opowieści zaczynają się spełniać w świecie realnym. Film szybko „wchodzi” w fabułę i momentalnie robi się strasznie (choć nie bardzo). Propozycja z przymrużeniem oka, zdecydowanie dla młodszego widza, który dopiero odkrywa uroki horrorów.

Obejrzyj już teraz!

  • Zawód gangster 4 (2019)

Thriller w dobrym brytyjskim stylu. I choć jest to już jego czwarta odsłona, można powiedzie, że koncepcja wciąż się broni. Jest akcja, mocna gangsterka, no i trochę zabawy. Po wyjściu z więzienia Pat Tate wraca do pracy w swoim klubie nocnym. Powodzi mu się dobrze, ale nie może przestać myśleć o człowieku, który kazał go zamknąć. Wkrótce wyrusza, by szukać zemsty.

Obejrzyj już teraz!

  • Yakuza Princess (2021)

Azjatyckie kino akcji ma zdeklarowanych fanów na całym świecie. Ale nie tylko oni będą zadowoleni z „Yakuza Princess”. Akcja rozgrywa się w japońskiej społeczności w Sao Paulo w Brazylii (największej japońskiej diasporze na świecie). Akemi jest sierotą i odkrywa, że jest spadkobierczynią połowy syndykatu zbrodni Yakuzy. Dziewczyna musi rozpętać wojnę przeciwko drugiej połowie syndykatu, która chce jej śmierci. Jest ostro. Jest dużo akcji. Raczej nie będziecie się nudzi.

Dostępny wkrótce!

  • Uwięziona (2021)

Nastoletnia Lily jest więziona przez człowieka z urojeniami. Aby zmylić porywacza i uciec, dziewczyna udaje jego córkę. Pozory niech Was nie zmylą. Film ma swoją głębię i wartość. To trzymający w napięciu thriller psychologiczny z mocnym zakończeniem. Ciekawa historia, bardzo dobra reżyseria i świetna gra aktorów.

Obejrzyj już teraz!

  • Utopia (2019)

Neurobiolog, Ethan Kocher, próbuje kontynuować pracę swojego ojca w zakresie badania wzorców aktywności mózgu. Kiedy jednak przeprowadza eksperyment na sobie, odkrywa, że jego mózg został podzielony na kilka odrębnych osobowości (jedna z nich jest niebezpieczna). Nie jest to jednak jedyne zmartwienie Ethana. Wkrótce dowiaduje się, że musi spróbować jak najszybciej odwrócić procedurę, zanim jego mózg zostanie całkowicie zniszczony. Film trzyma w napięciu przez cały czas i ma bardzo zaskakujące zakończenie.

Dostępny wkrótce!

  • Feng Bao / Góra śmierci (2021)

Film poruszający pod wieloma względami. W latach 60-tych budowano w Chinach linię kolejową Chengdu-Kunming. Jej powstanie opierało się wyłącznie na sile, woli i poświęceniu żołnierzy. Zginęło ich tysiące. Ten film powstał, aby oddać im hołd. Oprawa wizualna „Feng Bao” jest spektakularna. Film kręcony był w malowniczych miejscach, z pięknymi jaskiniami, górami, kanionami. „Feng Bao” powstał, aby zachwycać, wzruszać, pamiętać. Znakomite dzieło.

Dostępny wkrótce!

  • Syn (2021)

Matka, która w dzieciństwie uciekła z sekty, musi zmierzyć się z przeszłością. Członkowie sekty włamują się do jej domu i próbują porwać ośmioletniego syna Davida. Oboje uciekają. W między czasie chłopiec zapada na tajemniczą chorobę. I choć sam pomysł na fabułę nie jest specjalnie odkrywczy, „Syn” warty jest obejrzenia. To dobrze napisana historia i dobry, trzymający w napięciu thriller.

Dostępny wkrótce!

Zobacz także: Świąteczna promocja CDA Premium! Nawet 3 miesiące za darmo!