Sprawdź swoją wiedzę o grafice komputerowej, DTP i WWW!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej odsłonie Narodowego Testu Wiedzy Komputerowej. W najnowszej edycji naszej zabawy zmierzycie się z 30 pytaniami z zakresu tworzenia i edycji grafiki komputerowej, DTP oraz projektowania stron internetowych o różnym stopniu trudności.

Sprawdź swoją wiedzę o grafice komputerowej, DTP i WWW!
Aby konkurs służył sprawdzaniu Waszej wiedzy, a nie jedynie umiejętności posługiwania się wyszukiwarkami internetowymi, ocena wyników będzie podlegać surowym regułom. Najwyżej na liście wyników znajdą się ci internauci, którzy nie tylko poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania, ale także zrobią to w jak najkrótszym czasie.

Pamiętajcie także, iż w naszym teście nie opłaca się odpowiadać "na chybił-trafił" - za każdą błędną odpowiedź będą odejmowane punkty. Jeśli nie znacie odpowiedzi na dane pytanie, bezpieczniej będzie zaznaczyć - zgodnie z prawdą - odpowiedź "nie wiem".

Zobacz również:

  • Recenzja: Dyson V15 Detect - król odkurzaczy bezprzewodowych
  • Fotorealizm w grach coraz bliżej? Zobacz nową technologię
Narodowe Testy Wiedzy Komputerowej w portalu IDG.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w poprzednich częściach Narodowego Testu Wiedzy Komputerowej:

@ "Sprzęt"

@ "Oprogramowanie"

@ "Kino Domowe"

@ "Serwery"

Wypełniło je już ponad 31 tys. internautów.

Po zakończeniu testu będzie można przeczytać ocenę swoich umiejętności a także porównać swój wynik z wynikami najlepszych uczestników testu - lista TOP 100 będzie na bieżąco uaktualniana. Uwaga: w przypadku uczestników którzy zdobyli jednakową liczbę punktów o kolejności na liście TOP 100 najlepszych wyników decyduje czas rozwiązywania testu - liczy się więc każda sekunda.

NARODOWY TEST WIEDZY KOMPUTEROWEJ - GRAFIKA, DTP, WWW