Sprawdź swoją wiedzę o kinie domowym!

W naszym serwisie jest już dostępna trzecia odsłona Narodowego Testu Wiedzy Komputerowej. Tym razem czeka na Was 30 pytań dotyczących filmów, sprzętu oraz technologii kina domowego.

Aby konkurs służył sprawdzaniu Waszej wiedzy, a nie jedynie umiejętności posługiwania się wyszukiwarkami internetowymi, nadal obowiązują surowe reguły oceniania wyników. Najwyżej na liście wyników znajdą się ci internauci, którzy nie tylko poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytanie, ale dodatkowo - zrobią to najszybciej. Trzeba też pamiętać, że w naszym teście nie warto 'strzelać' - za każdą błędną odpowiedź będą odejmowane punkty. Jeśli nie znacie odpowiedzi na dane pytanie, bezpieczniej będzie zaznaczyć - zgodnie z prawdą - odpowiedź "nie wiem".

Po zakończeniu testu, będzie można przeczytać ocenę swoich umiejętności a także porównać swój wynik z wynikami najlepszych uczestników testu - lista TOP 100 będzie na bieżąco uaktualniana. Uwaga: w przypadku uczestników którzy zdobyli jednakową liczbę punktów o kolejności na liście TOP 100 najlepszych wyników decyduje czas rozwiązywania testu - liczy się więc każda sekunda.

Cały czas zachęcamy do wzięcia udziału w dwóch pierwszych częściach Narodowego Testu Wiedzy Komputerowej - "Sprzęt" oraz "Oprogramowanie". Wypełniło je już ponad 25 tys. internautów!

Aby wziąć udział w testach, należy zalogować się, podając tymczasowy login oraz hasło (nie dotyczy to zalogowanych / zarejestrowanych użytkowników serwisu).

NARODOWY TEST WIEDZY KOMPUTEROWEJ - KINO DOMOWE


Zobacz również