Sprawdź, za co płacisz

Ponownie zajmujemy się oprogramowaniem, które miało w ostatnim czasie swoją premierę rynkową. Być może, niektóre z poniżej prezentowanych aplikacji staną się jednym z podstawowych narzędzi właśnie dla ciebie?


Ponownie zajmujemy się oprogramowaniem, które miało w ostatnim czasie swoją premierę rynkową. Być może, niektóre z poniżej prezentowanych aplikacji staną się jednym z podstawowych narzędzi właśnie dla ciebie?

Fast Track to CAE

Sprawdź, za co płacisz

Kurs Fast Track to CAE przygotowujący do egzaminu Certifi cate in Advanced English.

Fast Track to CAE polecamy w szczególności osobom przygotowującym się do egzaminu Certificate in Advanced English. Kurs składa się z dwóch bloków. Pierwszy jest zbiorem ponad 1000 ćwiczeń i zadań testowych, umożliwiających trening pięciu wymaganych na egzaminie aktywności językowych: Reading, Writing, English in Use, Listening oraz Speaking. Drugi blok to część egzaminacyjna, dzięki której użytkownik może poznać swój stopień przygotowania do testu w każdym momencie korzystania z kursu.

Wiedzę sprawdzimy w czterech symulacjach pełnego egzaminu, które obejmują pytania ze wszystkich części CAE w typowych dla egzaminu proporcjach i z zachowaniem obowiązujących ograniczeń czasowych. Dodatkowo, w programie zawarto moduł samodzielnego doskonalenia akcentu. Trener wymowy w programie SuperMemo UX pozwala nagrać własną wypowiedź (aplikacja automatycznie ją oceni, analizując akcent, intonację i inne ważne parametry), poznać stopień poprawności swojej wymowy dzięki wykresom amplitudy i spektrogramom, sterować wypowiedzią lektora, zwalniając lub przyspieszając jej tempo. Materiał kursu został oparty na serii renomowanych podręczników wydawnictwa Pearson Education Limited.

Informacje SuperMemo World

http://www.supermemo.pl

Cena 99 zł

Xara Xtreme 4, Xara Xtreme 4 Pro

Sprawdź, za co płacisz

Xara Xtreme 4 Pro - zaawansowane narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej.

Najnowsza wersja oprogramowania Xara do tworzenia grafiki wektorowej zawiera sporo nowości i jest ciekawą alternatywą dla innych aplikacji z tego segmentu. Program obsługuje wiele popularnych formatów graficznych, włączając w to również pliki wektorowe AI, EPS, warstwowe PSD (Photoshop) oraz dokumenty PDF. Z innowacji wartych uwagi należy wspomnieć o dodaniu edytora do obróbki cyfrowych zdjęć, wyposażonego w takie narzędzia, jak poziomy, kontrola nasycenia kolorami oraz zestaw efektów i filtrów. Xara Xtreme 4 ma także opcję scalania obrazów w zdjęcia panoramiczne (Panorama Studio). Udostępniono moduł do tworzenia trzeciego wymiaru rysowanych w programie obiektów wektorowych oraz zapewniono eksport do formatu HTML. W bardziej rozbudowanej wersji aplikacji (Pro) możliwy jest import oraz obróbka plików w nowym formacie Windows Media Photo, znanym również jako HD Photo.

Informacje Xara

http://www.xara.com

Cena 89 dol., 249 dol. (wersja Pro)

CyberLink PowerDVD 8

Sprawdź, za co płacisz

Funkcja remiksowania filmów w odtwarzaczu CyberLink PowerDVD 8.

Najnowsza wersja najważniejszego produktu firmy CyberLink oferuje odtwarzanie filmów w wysokiej jakości z płyt Blu-ray oraz materiałów zgranych z kamer AVCHD. Oczywiście, przy tej okazji nie zapomniano o dodaniu obsługi systemu dźwięku przestrzennego 7.1. Program ma kilka nowych funkcji, między innymi bibliotekę filmową Movie Collection oraz funkcję Movie Remix, która pozwala na mieszanie ze sobą ulubionych fragmentów różnych filmów i dodawanie do nich własnego komentarza, napisów oraz muzyki. Użytkownicy programu mogą się wymieniać swoimi remiksami i dyskutować o nich w ramach usługi internetowej MoovieLive.com, udostępnianej przez producenta.

Informacje CyberLink

http://www.cyberlink.com

Cena 39,99 euro

Angielski dla dzieci - 7 Diamentów wersja 3.0

Sprawdź, za co płacisz

Kurs angielskiego dla dzieci w formie gry komputerowej „7 Diamentów”.

Wciągająca gra edukacyjna dla dzieci od lat 7, która uczy angielskiego przy okazji wirtualnej wędrówki po tajemniczym mieście i w trakcie rozwiązywania różnorodnych ćwiczeń. Za poprawnie wykonane zadania uczestnicy otrzymują punkty. W nagrodę uzyskują też rozmaite skarby – przedmioty, dzięki którym zwiedzają niedostępne części miasta, oraz diamenty, umożliwiające poznanie nowych piosenek w studio nagrań karaoke. Celem gry jest zdobycie wszystkich siedmiu diamentów ukrytych w programie. Wędrując po zagadkowym mieście, dziecko odwiedza ciekawe miejsca (zoo, wieżę widokową, bibliotekę, centrum handlowe) i uczy się aż 400 słówek – poznaje ich wymowę, pisownię i znaczenie. Wszystkie wyrazy i wyrażenia zostały w zabawny sposób zilustrowane oraz opatrzone dźwiękiem (wymowa wyłącznie przez rodowitych Anglików).

Studio nagrań karaoke zawiera zestaw sześciu łatwych, opracowanych specjalnie dla dzieci piosenek po angielsku. Moduł odtwarzania umożliwia ich odsłuchanie na cztery sposoby (czytanie tekstu i słuchanie śpiewu lektora, słuchanie samego akompaniamentu i nucenie z pamięci, wsłuchanie się w głos lektora lub słuchanie linii melodycznej i śpiewanie utworu, czytanie tekstu z monitora). Piosenki spełniają również inne ważne zadania: są nagrodami za odnalezione diamenty oraz stanowią zachętę do dalszego rozwiązywania ćwiczeń i docierania do nie odkrytych plansz.

Informacje Edgard

http://www.jezykiobce.pl

Cena 29,90 zł