Sprawdzamy, gdzie oglądać premierę Galaxy Watch 5, Folda i Flipa 4. Galaxy Unpacked 2022 już za kilka chwil

Już dzisiaj wielka konferencja Samsunga - Galaxy Unpacked 2022. Podpowiadamy, jak obejrzeć to wydarzenie.

Fot. Samsung

Seria wydarzeń Samsung Unpacked, odbywająca się zazwyczaj dwa razy w roku, służy Samsungowi jako możliwość zaprezentowania swoich najnowszych urządzeń. Widzimy na niej premiery flagowych telefonów, najnowszych dodatków i akcesoriów, a także ciekawe pomysły na przyszłość. Wiemy już, że w tym roku letni Unpacked będzie pełen ciekawych nowości.

Co zobaczymy na Unpacked 2022?

Zwiastun wydarzeni podpowiada nam, z czego Samsung jest najbardziej dumny - nadchodzącego Galaxy Flip 4 oraz Galaxy Fold 4. Jednak to nie jedyne nowości, które pojawią się na nadchodzącym wydarzeniu. Wiemy, że firma ma też zamiar zaprezentować Galaxy Watch 5 oraz jego wersję Pro. Wiele mówi się też o najnowszych słuchawkach Galaxy Buds Pro 2. Co więcej, w eterze krążą słuchy o jeszcze innych, niezapowiedzianych premierach - może to być np. nowy laptop od Samsunga. Więcej o spodziewanych premierach napisaliśmy w tym artykule.

Zobacz również:

Kiedy będzie Samsung Unpacked 2022?

Z oficjalnej zapowiedzi wiemy już, że Samsung Unpacked odbędzie się już 10 sierpnia 2022 roku - to już dziś! O 15:00 polskiego czasu rozpocznie się oficjalna prezentacja nowych urządzeń, która powinna potrwać około 1,5 - 2h. W tym czasie w końcu poznamy wszystkie szczegóły dotyczące najnowszych produktów koreańskiego producenta!

Jak oglądać Galaxy Unpacked 2022?

Na szczęście oglądanie nadchodzącego eventu wcale nie będzie trudne. Samsung udostępnia swojje wydarzenie dla każdej zainteresowanej osoby. Livestream z konferencji dostępny będzie na stronie producenta Samsung.com.

Sprawdzamy, gdzie oglądać premierę Galaxy Watch 5, Folda i Flipa 4. Galaxy Unpacked 2022 już za kilka chwil

Wystarczy wejść na tę stronę i relacja na żywo będzie dla nas od razu dostępna. Oczywiście musimy tylko doczekać do jej rozpoczęcia. Na szczęście nawet w tym pomoże nam timer, który odlicza czas do wyczekiwanego zdarzenia!