Squad Assault ma już europejskiego wydawcę

Firma GMX Media uzyskała prawa do wydania w Europie taktycznej trójwymiarowej gry wojennej pt. Squad Assault: West Front.

Komentując zawarcie umowy z GMX Media David Heath, Director of Operations w Matrix Games powiedział:

Squad Assault ma już europejskiego wydawcę

"Firma GMX Media zyskała uznanie jako czołowy dystrybutor gier komputerowych na świecie. Ich znajomość rynku i profesjonalizm sprawia, że są idealnym partnerem do wprowadzenia Squad Assault na rynek europejski."

Stworzona przez Matrix Games, Squad Assault: West Front, według pomysłu Erica Younga, odpowiedzialnego za powstanie takich hitów jak seria Close Combat, będzie rozgrywana w czasie rzeczywistym i pozwoli graczom wziąć udział w walkach na froncie zachodnim II wojny światowej. W grze będziemy mogli objąć dowództwo zarówno nad jednostkami alianckimi jak i niemieckimi.

Podczas rozgrywki będziemy dowodzić małymi oddziałami, których liczebność nie przekroczy wielkości kompanii. W grze zobaczymy, odwzorowane z wielką dbałością o szczegóły, modele jednostek wojsk niemieckich, brytyjskich, amerykańskich, kanadyjskich i francuskich. W grze będą dostępne zarówno misje historyczne jak i te, które tylko mogły się wydarzyć.

Data premiery gry w Europie nie została jeszcze ogłoszona.

Więcej informacji:

http://www.gmxmedia.net/squadassault/

Squad Assault ma już europejskiego wydawcę

Squad Assault ma już europejskiego wydawcę