Środowy Przegląd Prasy

Netia nie zachwyci swoimi finansami... Głęboka restrukturyzacja Sygnity przynosi efekty... Porażka wirtualnych operatorów... Siemens zlikwiduje 4 tys. miejsc pracy... Odrzutowiec celem hakerów...

COMPUTERWORLD

PC na kłódkę, czyli jak zabezpieczyć notebookaZwykle skupiamy się na bezpieczeństwie informatycznym. Cóż nam jednak po najlepszym oprogramowaniu do ochrony, jeśli ktoś zechce ukraść nie dane, lecz... cały komputer.

http://p1.idg.pl/r/df1a3

RZECZPOSPOLITA

Netia nie zachwyci swoimi finansamiWyniki operatora. Konkurent TP SA poda jutro wyniki roczne. Zdaniem analityków będą zgodne z prognozami.

http://rp.pl/artykul/98752.html

Odrzutowiec celem hakerówNajnowszy boeing 787 miał być pierwszym samolotem oferującym w kabinie pasażerskiej dostęp do rozrywki z Internetu. Ale zabezpieczenie takiej sieci jest bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe - ostrzegają amerykańscy specjaliści.

http://rp.pl/artykul/83181.html

GAZETA WYBORCZA

"Włatcy Móch" na czele rankingu nielegalnego rozpowszechniania w sieciJuż prawie 65 mln razy internauci obejrzeli nielegalnie rozpowszechniane w sieci odcinki serialu animowanego "Włatcy Móch". To polski nr 1 w rankingu naruszeń praw autorskich.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33407,4966811.html

GAZETA.PL

SEN się skończyłNiemal 4 tys. miejsc pracy zostanie zlikwidowane na świecie przez spółkę Siemens. Powodem jest zamiar sprzedaży części specjalizującej się w branży telekomunikacyjnej.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,69805,4966784.html

PULS BIZNESU

Głęboka restrukturyzacja Sygnity przynosi efektyNajpierw wzrost, potem spadki - rynek nie bardzo wiedział, jak zareagować na raport grupy. Dodajmy - niezły raport.

http://bonnierbusinesspolska.pb.pl/Issue.aspx?id=9e10f1d7-9791-4fc9-a9ff-899a9dfe999e&date=2008-02-27

(dostęp płatny)

DZIENNIK

Porażka wirtualnych operatorówOperatorzy wirtualni ponieśli klęskę. Według najnowszych danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) czterej gracze, którzy w zeszłym roku rozpoczęli działalność zdołali zebrać do października 2007 r. zaledwie 53 tys. klientów. Co prawda eksperci szacują, że liczba tych ostatnich na koniec roku była wyższa, ale z pewnością nie przekroczyła 75 tysięcy.

http://www.dziennik.pl/gospodarka/wsj/article130470/Porazka_wirtualnych_operatorow.html