Stalker 2 na nowym trailerze wygląda zniewalająco

Stalker 2 wygląda coraz lepiej, zobaczcie jak gra prezentuje się na najnowszym trailerze.

Stalker 2 jest w produkcji już bardzo długo. Po raz pierwszy o kontynuacji kultowego Stalkera usłyszeliśmy w 2010 roku. Niestety, projekt ten niemal od początku borykał się z wieloma kłopotami i studio GSC Game World było zmuszone do jego anulowania.

Gdy nawet największych fanów gry opuściła już wszelka nadzieja, to w połowie 2018 roku, twórcy oryginału ogłosili, że powrócili do prac nad Stalkerem 2. Od tamtej pory regularnie otrzymujemy kolejne wieści na temat produkcji.

Zobacz również:

GSC Game World postanowiło na koniec roku sprawić nam niespodziankę i zaprezentowało właśnie kolejny materiał z gry Stalker 2.

Tym razem możemy zobaczyć jak prezentuje się jakość oprawy w grze, bowiem zaprezentowany materiał powstał na silniku gry.

Co tu dużo pisać, jest klimatycznie i pięknie. Stalker 2 wyrasta na jedną z najbardziej oczekiwanych gier nowej generacji. Póki co gra powstaje z myślą o konsolach Xbox Series X i Series S oraz PC. Niestety nie wiadomo czy produkcja studia GSC Game World trafi na PlayStation 5. Twórcy, zdradzili jedynie, że obecnie skupieni są nad dopracowaniem gry na zapowiedzianych platformach.

Premiera gry Stalker 2 powinna się odbyć już w 2021 roku.

Zobacz również: Elden Ring zachwyca na pierwszych materiałach koncepcyjnych