Star Wars Battlefront 2 z nową zawartością dla fanów PvE

Studio DICE zaprezentowało nową zawartość, która trafi do Star Wars Battlefront 2 już jutro.

DICE nie ustaje w rozwoju swojej sieciowej strzelanki Star Wars Battlefront 2. Jak poinformowali przedstawiciele studia, już jutro na serwerach gry pojawi się najnowsza, darmowa aktualizacja, która wprowadzi m.in. nową postać, mapę oraz tryby rozgrywki.

Nowa zawartość wyraźnie inspirowana jest konkretnym okresem z uniwersum Gwiezdnych Wojen, znanym jako Wojny Klonów. Nie będzie zatem dużym zaskoczeniem, że nową postacią są komandosi-klony, wyjątkowo skuteczni i wytrzymali żołnierze, którzy na polu bitwy mogą wspierać swoich sojuszników. Nowa mapa została umiejscowiona na pięknej, ale i niebezpiecznej planecie - Felucji, to właśnie m.in. tam będziemy mogli wypróbować dwa nowe tryby PvE.

Pierwszy z nich to "Szybka Akcja", w której jeden gracz walczy z armią botów sterowaną przez SI. Gracze sami ustalą poziom trudności, przyrost punktów bitewnych czy czas gry. Tryb ten będzie początkowo dostępny na pięciu mapach: Naboo, Kamino, Kashyyyk, Geonosis i Felucji.

Jeszcze ciekawiej prezentuje się czteroosobowa kooperacja, która pozwoli nam na wybór strony konfliktu i rozegranie kilku scenariuszy obronnych i ofensywnych, różniących się w zależności od wybranej planety. Tryb kooperacyjny będzie dostępny na: Kashyyyk, Kamino, Naboo, Geonosis i Felucji.

Warto przypomnieć, że to nie koniec atrakcji jakie czekają na graczy Star Wars Battlefront 2 w tym roku. W okolicach grudnia zadebiutuje kolejna aktualizacja, która inspirowana będzie filmem „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Star Wars Battlefront 2 jest obecnie dostępny na PC, PlayStation 4 i Xbox One.