Star Wars: Galaxies ma już trzy lata

Tak, to prawda. Produkcja ze studia Sony Online Entertainment w ostatnich tygodniach świętowała już trzeci rok swojego pobytu na rynku! Tyle właśnie lat minęło, od kiedy gracze z całego świata uzyskali możliwość osobistego poruszania się po niesamowitej przestrzeni kosmicznej uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Star Wars: Galaxies ma już trzy lata
Przy takiej okazji nie mogło zabraknąć mnóstwa rozmaitych atrakcji. Wszyscy gracze, których postacie ukończyły trzydziesty rok życia, otrzymały za friko bardzo użyteczny pojazd - Privateer. Dzięki niemu, mogą w każdej chwili teleportować się do najbliższej stacji kosmicznej na danej planecie. Koniec ze żmudnymi, pieszymi wyprawami!

Gracze otrzymali również możliwość pojedynkowania się z samymi twórcami gry. Służyły temu specjalne areny PvP. Dla zmęczonych zaciętą walką gladiatorów przygotowano ogromną, wirtualną imprezę z udziałem ekipy samego Maxa Rebo. Było naprawdę gorąco.

Największa atrakcja na koniec. Ci, którzy codziennie logowali się na serwery gry, otrzymali szansę na zdobycie wspaniałych nagród!

Star Wars: Galaxies ma już trzy lata
Karty graficzne, żywa gotówka, karty umożliwiające grę przez 60 dni za darmo i wiele innych. Sony właśnie ogłosiło listę zwycięzców. Trzeba przyznać, że autorom Star War: Galaxies nie brak ani pomysłu, ani gestu.

Jak widać gra wcale nie "umarła" jak twierdzą niektórzy. Więcej - ma się całkiem dobrze. Właśnie pojawił się nowy rozdział "Chapter 2: The Talus Incident" wprowadzający do rozgrywki wiele emocjonujących elementów.

Poprawione zostały efekty wizualne, rozbudowana "Bitwa o Restuss", wprowadzono elementy usprawniające walkę, nowe bronie, przedmioty, profesje i questy. Zmian jest naprawdę sporo więc zapraszamy do odwiedzenia strony rozdziału. Znajdziecie na niej wszelkie potrzebne informacje.