Star Wars Galaxies wkrótce w zachodnich sklepach

Firma Lucas Arts niespodziewanie ogłosiła oficjalną datę premiery przeznaczonej do rozgrywek sieciowych gry RPG pt. Star Wars Galaxies.

Początkowo gra miała ukazać się w marcu tego roku i od podjęcia decyzji o opóźnieniu premiery przedstawiciele Lucas Arts nie informowali wcale o spodziewanej dacie wydania gry. Tym większym zaskoczeniem jest informacja, że Star Wars Galaxies trafi do zachodnich sklepów już 26 czerwca 2003r.

Znane są też już ceny abonamentów umożliwiających włączenie się do rozgrywek w sieci. Miesięczny abonament będzie kosztował 14,99 USD.Opłata abonamentu od razu na okres trzech miesięcy pozwoli zaoszczędzić prawie dolara miesięcznie. Natomiast wykupując półroczny abonament będziemy musieli zapłacić 13 USD miesięcznie, a wykupując abonament na 12 miesięcy będzie to już tylko 12 USD.

Sugerowana cena za Star Wars Galaxies to 48,95 USD, w którą wliczony jest trzydziestodniowy abonament na rozgrywki w sieci. W sklepach dostępna będzie również specjalna edycja kolekcjonerska za 79,95 USD z kilkoma dodatkowymi gadżetami, które obejmują m.in. książkę zawierającą arty z gry, podpisaną przez twórców gry instrukcję i wiele innych.