Star Wars Jedi: Fallen Order na nowym, widowiskowym zwiastunie

Studio Respawn Entertaiment oraz Electronic Arts zaprezentowały nowy zwiastun Star Wars Jedi: Fallen Order. W najnowszym materiale nie zabrakło licznych pojedynków na miecze świetlne, prezentacji bossów, nowych lokacji oraz informacji na temat fabuły gry.

Najnowszy materiał, choć krótki, to został wypchany po brzegi zawartością. Widzimy na nim, ściganego przez Inkwizycję Imperium Galaktycznego, głównego bohatera produkcji, młodego rycerza Jedi - Cala Kestisa. Dowiadujemy się również, czego Cal poszukuje w galaktyce, i że może to zagrozić funkcjonowaniu całego Imperium.

Dodatkowo, możemy przyjrzeć się towarzyszom protagonisty oraz głównemu czarnemu charakterowi (który prawdę mówiąc wygląda jak żeńska kopia Dartha Vadera/Kylo Rena). Zwiastun prezentuje nam również liczne efektowne starcia z użyciem miecza świetlnego i mocy, w tym pojedynki z ogromnymi bossami. Możemy się również domyślać, że dane nam będzie odwiedzić sporo, mniej lub bardziej znanych planet, z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zaprezentowane na zwiastunie lokacje prezentowały się naprawdę znakomicie. Zresztą, najlepiej zobaczcie to sami.

Star Wars Jedi: Fallen Order zapowiada się coraz lepiej, czy wreszcie otrzymamy przygodę godną kultowego uniwersum? Tego dowiemy się już 15 listopada, kiedy to produkcja studia Respawn Entertaiment zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.