Star Wars Jedi: Ocalały - data premiery, fabuła, trailer. Wszystko, co wiemy o grze

W jednym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze informacje na temat gry Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Survivor (fot. Respawn Entertainment)

Star Wars Jedi: Survivor to druga odsłona świetnego Star Wars Jedi: Fallen Order. W jednym miejscu zbieramy wszystkie najważniejsze informacje na temat gry.

Star Wars Jedi: Survivor - data premiery i platformy

Premiera Star Wars Jedi: Survivor zaplanowana była na 17 marca 2023 roku. Twórcy potrzebują jednak nieco więcej czasu. Debiut gry został przeniesiony na 28 kwietnia.

Zobacz również:

Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PS5 i Xbox Series X/S.

star_wars_jedi_survivor

Star Wars Jedi: Survivor (fot. Respawn Entertainment)

Star Wars Jedi: Survivor - fabuła

Opowieść w Star Wars Jedi: Survivor ma być jeszcze mroczniejsza niż to, co zobaczyliśmy w Upadłym Zakonie. Historia rozpocznie się około 5 lat po wydarzeniach ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Cal Kaestis musi zrobić wszystko, aby jako jeden z ostatnich Jedi w galaktyce pozostać przy życiu. Stig Asmussen, reżyser gry powiedział, że może go to zmusić do kontaktu z ludźmi i istotami, z którymi wcześniej nikt nawet by nie pomyślał, aby poważnie rozmawiać.

Star Wars Jedi: Survivor - gameplay

Podobnie jak w poprzedniej części, w Ocalałym całą rozgrywkę będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby. Wykonując misje główne, ale także skupiając się na zadaniach pobocznych będziemy podróżować po różnych zakątkach galaktyki. Na swojej drodze napotkamy także mnóstwo przeciwników, z którymi przyjdzie nam walczyć. Nasz bohater jednak dysponuje teraz wieloma nowymi atakami, których nie mieliśmy okazji oglądać w Upadłym Zakonie. Można powiedzieć, że jest prawdziwym mistrzem Miecza Świetlnego. Poza walką, napotkamy także na sporo zagadek środowiskowych, których rozwiązanie będzie wymagało, aby przejść dalej.

star_wars_jedi_survivor

Star Wars Jedi: Survivor (fot. Respawn Entertainment)

Więcej informacji na temat fabuły oraz samej rozgrywki otrzymamy podczas nadchodzącego The Game Awards, gdzie gra zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności.

Star Wars Jedi: Survivor - obsada

Postać Cala Kaestisa ponownie będzie wzorowana na aktorze Cameronie Monaghanie. Poza grą, możemy go także kojarzyć z takich filmów i seriali jak Klik: I robisz co chcesz, Shameless, Gotham.

Star Wars Jedi: Survivor - trailer

Star Wars Jedi: Survivor - gameplay

Zobacz także: Wszystko co wiemy o Diablo 4: klasy postaci, fabuła, rozgrywka, premiera i wiele więcej


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: