Star Wars Trilogy DVD z demem SW: Battelfront

Serwis FYE.com opublikował listę dodatków, jakie znajdą się w specjalnym czteropłytowym wydaniu DVD klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen. Wśród nich znalazło się m.in. demo produkowanej właśnie gry 'Star Wars: Battelfront'.

Mimo tego, że premiera zestawu DVD przewidziana jest dopiero na 21 września br., to liczba złożonych w internetowych sklepach zamówień przeszła już najśmielsze oczekiwania producenta. Przedstawiciele serwisów oferujących możliwość zamówienia zestawu przed premiera zgodnie twierdzą, że Star Wars Trilogy DVD już jest najlepiej sprzedającym się zestawem w historii, mimo tego, że zawartość bonusowej płyty nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona.

FYE.com jest pierwszym serwisem, który opublikował szczegółową listę dodatków. Jest to jednak nieoficjalna informacja, której firma Lucas Arts nie potwierdziła, ale i nie zdementowała. Największym zaskoczeniem wśród opisanych dodatków jest wersja demonstracyjna oczekiwanej z niecierpliwością 'strzelaniny' FPP, osadzonej w świecie gwiezdnych wojen pt. Star Wars: Battlefront w wersji na Xboxa. Informacja na ten temat wywołała spore poruszenie wśród specjalistów od gier komputerowych i lawinę spekulacji na temat tego, czy demo będzie 'grywalne' czy nie.

Poza wersją demonstracyjną gry na bonusowym dysku znajdzie się również ponad dwugodzinny film dokumentalny poświęcony powstaniu gwiezdnych wojen, filmowa analiza ewolucji poszczególnych postaci i film dokumentujący kolosalny wpływ trylogii na rozwój techniki filmowej i całą branżę filmową. Na dysku znajdziecie także film poświęcony historii powstania mieczy świetlnych i realizacji walk z nimi. Nie zabraknie tu również bogatej kolekcji plakatów reklamujących Gwiezdne Wojny i filmów, przedstawiających archiwalne zdjęcia z premier poszczególnych części. Na płycie znajdzie się również film z planu trzeciej części nowej trylogii, poświęcony tylko powrotowi Vadera na ekran.

Pełną listę dodatków

http://www.fye.com/repositories/staticPages/popups/starwars/starwarsfeatures.htm