StarCraft 2 Patch 1.3.0 PL do pobrania

Udostępniono kolejna łatkę do Strarcraft II. Jest to jedna z najpopularniejszych strategii czasu rzeczywistego. Programiści firmy Blizzard wprowadzili szereg zmian i poprawili wiele błędów

StarCraft 2 Patch 1.3.0 PL to poprawka do bardzo dobrej strategii wydanej przez firmę Blizzard. Autorzy gry postanowili zostawić w niej dobre i sprawdzone elementy, czyli zasoby (kryształy i gaz) oraz większość jednostek (marines, zerglingi, zealoci, mutalisks, siege tanks, battlecruisers i inne). Niewątpliwym atutem StarCraft 2 jest też wciągający wątek fabularny oraz udoskonalona grafika.

StarCraft 2 Patch 1.3.0 PL wprowadza ligę arcymistrzowską umożliwiającą rozgrywkę jeden na jeden. Dostępna jest ona dla 200 najlepszych graczy z każdego regionu. Łatka wprowadza również usprawniania w dołączaniu do gry dowolnej. Zmiany nie ominęły także interfejsu powtórek i obserwatora.. W menu "Opcje" dodano zakładkę "Sterowanie" (ustawienia klawiatury, myszy). Rozbudowano również zakładkę "Rozgrywka". Patch zmienia częściowo balans sił pomiędzy stronami. Ulepszono także edytor. Programiści Blizzarda naprawili cały szereg błędów związanych z prowadzeniem rozgrywki i edytorem.

Zobacz również:

  • Nowa aktualizacja systemu Windows 10 - co nowego?
  • Windows 10 - nadchodzi poprawka naprawiająca problemy z wydajnością
  • Wiemy o której zainstalujesz iOS 14 i iPadOS 14 - lepiej podładuj iPhone'a

Pełen changelog dostepny na oficjalnej stronie gry.

Zapraszamy do pobrania StarCraft 2 Patch 1.3.0 PL oraz w wersji StarCraft 2 Patch (Mac OS X) 1.3.0 PL.