StarCraft 2 Starter Edition - zagraj za darmo w słynnego RTS-a

Blizzard konsekwentnie pracuje nad tym, by przyciągnąć do swoich gier coraz większą ilość fanów. Od teraz gracze mają możliwość wypróbowania gry StarCraft 2 zupełnie za darmo - wszystko dzięki specjalnej wersji tej produkcji o nazwie Starter Edition.

Pod koniec czerwca informowaliśmy o wprowadzeniu nowych zasad testowania gry World of Warcraft. Teraz przyszła kolej na kolejną produkcję ze stajni Blizzarda - StarCraft 2. Producent tego tytułu zdecydował się oddać w ręce graczy tzw. Starter Edition upoważniający do rozegrania pierwszych czterech misji w trybie sigle player (pierwsze trzy plus jedna Tychusa lub Hansena) oraz dwóch Challenges.

Co więcej, możemy także spróbować swoich sił w trybie multiplayer, wcielając się w Terran, na mapach Xel'Naga Caverns, Shattered Temple, Discord IV oraz High Orbit.

Zobacz również:

  • Kultowa strategia na nowym zwiastunie. Jest na co czekać!
  • Jak po 17 latach Dragonflight sprawił, że muszę skończyć z World of Warcraft
StarCraft 2 Starter Edition - zagraj za darmo w słynnego RTS-a

StraCraft 2 za darmo - tak, ale z kilkoma ograniczeniami

Ze StarCraft 2: Started Edition może skorzystać każdy posiadacz aktywnego konta w systemie battle.net (jeśli nie macie takowego, można je szybko i bezpłatnie założyć na oficjalnej stronie).

Blizzard przyciąga więc nowych graczy do World of Warcraft oraz Stacraft 2. Osobiście nie mogę się jednak doczekać Diablo 3 i zaplanowanych na jesień beta testów. Mam też nadzieję, że uda się zagrać w finalną wersję tego tytułu już na początku przyszłego roku.