StarCraft 2 - nowy patch dostępny w Battle.net

Blizzard wypuścił nową aktualizację do gry StarCraft 2: Wings of Liberty. Patch 1.3.3 zmienia zasady dla wszystkich trzech ras - Protosów, Terran i Zergów.


Na obrazku: marsz Zergów. IdrA twierdzi, że ta rasa w StarCraft 2 jest zdecydowanie zbyt słaba.

Polecamy:

Zobacz też:

Pamiętacie może wywiad z Gregiem Fieldsem, aka. IdrA, który narzekał na zbyt słaby poziom Zergów w drugiej części StarCrafta? Jeden z najlepszych graczy w historii SC oczekiwał na patch, który zrównałby poziom ras i osłabił Terran. Ale nie doczekał się.

Terranie nadal najmocniejsi

Nowy patch (1.3.3) nie dość, że zmniejsza prędkość jednej z postaci Zergów - infektorów, to jeszcze zmienia koszt wyprodukowania ducha (silna jednostka Terran), który stał się teraz bardziej atrakcyjny.

Zobacz również:

  • Czekacie na otwartą betę Diablo 4? Mam zatem dla was złą wiadomość

Aktualizacja do StarCrafta 2 spodoba się graczom, którzy wybierają rasę Protosów. W nowym wydaniu archont stał się jednostką masywną ze zwiększonym zasięgiem ataku, a czas szkolenia wartownika zmniejszono o kilka jednostek. Jedyna zmiana na minus to ograniczony z 7,5 do 6,5 promień, w jakim pylon zapewnia energię.

StarCraft 2 (Patch 1.3.3) - główne poprawki

Najnowszy patch dodaje do gry kilka mniej lub bardziej ważnych łatek. Naprawiono m.in. problemy z wystrzeliwaniem pocisków EMP duchów, zawieszaniem się gry przy odłączaniu zestawu słuchawkowego USB i sztucznym zawyżaniem statystyk APM.

Szczegółowy opis zmian dostępny jest na stronie Blizzarda.