StarCraft 2 - premiera już 27 lipca! Wygraj klucz do bety

Blizzard poinformował, że premiera StarCraftt 2: Wings of Liberty, następcy kultowego StarCrafta, odbędzie się dokładnie 27 lipca tego roku. W związku z tą długo wyczekiwaną informacją mamy dla Was mini-konkurs, w którym do wygrania jest klucz do wersji beta StarCraftt 2: Wings of Liberty.

Światowa premiera StarCraftt 2: Wings of Liberty zaplanowana została na 27 lipca bieżącego roku.

StarCraftt 2: Wings of Liberty od 27 lipca 2010 będzie dostępny w sklepach w USA, Kanadzie, Europie, Korei Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Meksyku, Argentynie, Chile, Brazylii, Singapurze, Indonezji, Malezji, Tajlandii, Filipinach oraz regionach Tajwanu, Hong Kongu i Makau.

Zobacz również:

  • Android 12 - nowości, funkcje, data premiery, kompatybilność [23.09.2021]

Gracze w kilku z tych regionów będą mogli również zakupić StarCraftt 2: Wings of Liberty w systemie dystrybucji elektronicznej - poprzez pobranie gry i aktywowanie jej za pomocą specjalnego cyfrowego klucza od Blizzarda.

Na początku kwietnia Blizzard podał oficjalną cenę StarCraftt 2: Wings of Liberty. Następca kultowego Starcrafta w najtańszej wersji będzie kosztował w Europie 59,99 euro (około 230 zł). Standardowo dla rynku gier, w Stanach Zjednoczonych cena za egzemplarz wyniesie 59,99 dolarów (około 168 zł).

W planach Blizzarda znalazła się również Edycja Kolekcjonerska StarCraft 2: Wings of Liberty. Firma oznajmiła, że za specjalny egzemplarz fani powinni zapłacić 89,99 euro, czyli około 350 złotych. Szczegóły oraz zawartość poszczególnych pakietów znajdziecie w artykule "StarCraft 2: Wings of Liberty za 230 złotych. Specjalna edycja za prawie 400 zł!".

Kampania dla pojedynczego gracza w StarCraft 2: Wings of Liberty rozpoczyna się zaraz po zakończeniu historii z StarCraft: Brood War. Fabuła przedstawia czyny szeryfa, który stanął na czele rebelii, Jima Raynora, jak również losy znajomych oraz nowych bohaterów.

W StarCraft 2: Wings of Liberty gracze będą mogli wykorzystywać doświadczenie, wybierać własną ścieżkę misji oraz technologie i ulepszenia badawcze odpowiadające ich stylowi gry w trakcie kampanii złożonej z 29 misji.

W StarCraft 2: Wings of Liberty znajdą się także mini gry w trybie challenge o ściśle określonych celach, których celem będzie zaznajomić graczy z podstawami strategii w grach wieloosobowych.

Tryb wieloosobowy StarCraft 2: Wings of Liberty szczegółowo opisaliśmy w artykule Starcraft 2: Wings of Liberty - test wersji beta.

Mini-konkurs: wygraj klucz do wersji beta
W związku z oficjalną informacją o premierze StarCraft 2: Wings of Liberty mamy dla Was mini-konkurs, w którym wygrać można 2 klucze do wersji beta gry (własność autora artykułu ;)).

Aby wygrać wystarczy dołączyć do naszej społeczności w serwisie Facebook i sprostać zadaniu, które przedstawimy dziś wieczorem na głównej stronie profilu. Zapewniamy, że konkurs będzie bardzo łatwy, a jego rozstrzygnięcie nastąpi najpóźniej do jutra, do godziny 18.00.