StarCraft II już grywalny

Zaskakujące wieści opublikował na swojej oficjalnej stronie internetowej Blizzard Entertainment. Firma oznajmiła, że podczas nadchodzącej imprezy BlizzCon 2007 będzie można pograć w Starcrafta 2!

Blizzard poinformował, że wszyscy, którzy przyjadą na BlizzCon 2007, będą mogli pograć w wersję demonstracyjną Starcrafta 2. Firma przygotuje do zwiedzających kilka stanowisk z grą. Co ważne, wersja, która zostanie zaprezentowana, umożliwi zabawę sieciową!

Niestety, wszystkie bilety na BlizzCon 2007 zostały już wyprzedane. Fanom Starcrafta, którzy koniecznie chcą na własne oczy zobaczyć sequel gry, pozostaje szukanie biletów w sieci. Warto, bo na imprezie oprócz możliwości zabawy w SC2 pojawi się np. okazja by zdobyć klucz do bety "jednej z nowych gier Blizzarda". Naturalnie wszyscy domyślamy się o jaki tytuł chodzi...

Tegoroczny BlizzCon odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia, w hali Anaheim Convention Center. Impreza z pewnością dostarczy graczom z całego świata wielu emocjonujących informacji. Oczywiście nie zapomnimy ich Wam przekazać!

Więcej informacji o Starcrafcie 2 znajdziecie w tym artykule.