StarCraft II: oficjalne mody już do pobrania

Oficjalne mody do gry StarCraft II zostały zapowiedziane przez firmę Blizzard w zeszłym roku. Dopiero teraz jednak producent tej słynnej strategii udostępnił je oficjalnie graczom.

StarCraft II doczekał się w końcu specjalnych programów modyfikujących rozgrywkę (modów) stworzonych przez programistów z firmy Blizzard. Póki co, producent tego hitowego RTS-a udostępnił trzy aplikacje: Aiur Chef, Left 2 Die oraz Starjeweled.

Pierwszy z modów, Aiur Chef, umożliwia graczom przeszukiwanie mapy w poszukiwaniu konkretnych składników niezbędnych do... przyrządzenia wskazanych przez grę potraw. W Left 2 Die natomiast bronimy się przed hordami nieumarłych Terran nacierających na naszą bazę. Trzeci modyfikator, Starjeweled, to odmiana gry logicznej pod względem mechanicznym przypominającej znany hit - Bejeweled.

Zobacz również:

  • 10 modów, bez których nie warto grać w The Sims 4! [Aktualizacja]
  • Outriders podbija Steam. Gra może otrzymać duże, fabularne dodatki
  • Kupiłeś Xiaomi z Chin? Możesz mieć problem z usługami Google!

Już dziś wiadomo także, że Starcraft II doczeka się niebawem czwartego moda, który przypominać będzie niezwykle popularną modyfikację o nazwie Warcraft III DOTA.

Aiur Chef, Left 2 Die oraz Starjeweled wprowadzają także do Starcraft II wiele nowych osiągnięć (achievements). Ich kompletna lista znajduje się na oficjalnej stronie producenta.