Starcraft 2: Wings of Liberty - test wersji beta

Dzięki kilku tygodniom testowania Starcraft 2: Wings of Liberty beta wiemy jak w maju zaprezentuje się finalna wersja drugiej części kultowego RTS-a. Fanów Starcrafta czeka wielki powrót do ich ulubionego tytułu. Argumenty? Poznacie zapoznając się z naszymi wrażeniami z zabawy w Starcraft 2: Wings of Liberty beta.

Twórcy StarCraft 2 mają przed sobą bardzo trudne zadanie - nie mogą zawieść fanów i muszą przygotować tytuł, który przynajmniej dorówna pierwszej części gry. Misja jest arcytrudna, zważywszy na legendarny status StarCrafta wśród miłośników eSportu.

Z drugiej strony Blizzard zawsze chce pójść krok dalej. StarCraft 2 ma wzbudzić sympatię nie tylko progamerów, ale również pozostałych graczy. W związku z tym duży nacisk jest kładziony także na dopracowanie kampanii jednoosobowej, systemu łatwej nauki trybu PvP dla nowych graczy (z wykorzystaniem samouczków i lig szkoleniowych) oraz wreszcie nowej odsłony Battlenetu 2.0 i rozbudowanego edytora dla modderów - Galaxy Map Editor.

Zobacz również:

  • MultiVersus - lista postaci. Która będzie najlepsza na początek?

Czy StarCraft 2 może odnieść sukces zarówno wśród casuali, jak i progamerów? Zapraszamy do lektury naszego testu Starcraft 2: Wings of Liberty beta, w którym postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć na to pytanie.

Przeczytaj pełen artykuł: Starcraft 2: Wings of Liberty - test wersji beta

Hasło do konkursu na Facebooku: Shakuras