Starcraft Ghost nadal w planach

Od dłuższego czasu Blizzard Entertainment zajmuje się jedynie kilkoma bardzo znanymi tytułami. Jednak jak się okazuje firma myśli również o wydaniu innych gier. Wśród nich jest Starcraft Ghost.

Takiej informacji udzielił niedawno przedstawiciel Blizzarda, Frank Pearce, w swojej rozmowie z MTV. Przyznał on, że firma poświęciła się w ostatnich latach kilku pojedynczym tytułom. Mowa tu w głównej mierze o popularnym MMORPG'u World of Warcraft. Zaprzeczył jednak, jakoby jego firma zrezygnowała ze stworzenia Starcraft Ghost.

Starcraft Ghost nadal w planach

Pearce twierdzi, że prace nad tym tytułem nigdy nie zostały odwołane. W obecnym czasie jednak Blizzard poświęca już i tak wystarczająco dużo czasu na takie produkcje jak kolejny dodatek do World of Warcraft, Wrath of the Lich King czy StarCraft II.

Zobacz również:

  • Wszystko co wiemy o Diablo 4: klasy postaci, fabuła, rozgrywka, premiera i wiele więcej [23.11.2021]

Tak więc bardzo prawdopodobne jest, że gdy jeden z tych tytułów ukaże się na sklepowych półkach, Blizzard rozpocznie pracę nad Starcraft Ghost lub Diablo III. To na razie jednak są jedynie luźnie domysły. Coś jednak musi być w tym, że nie zrezygnowano jeszcze z żadnego z obydwu tytułów.