Starfield - Tom Cruise bohaterem produkcji Bethesdy?

Starfield - nadchodząca produkcja Bethesdy może nas solidnie zaskoczyć. W obsadzie tytułu znajduje się podobno Tom Cruise.

starfield tom cruise

Kolejny tydzień przynosi nam nowe informacje na temat Starfield - oczekiwanej gry RPG od Bethesdy. Według najnowszych wieści, do promocji tytułu Microsoft zaprosił Toma Cruise'a. Co więcej aktor ma nie tylko zapowiedzieć oficjalnie tytuł podczas najbliższych targów E3 2021 (12 - 15 czerwca), ale również być integralną częścią gry.

Bethesda wspólnie z Microsoftem chce wzorem CD Projekt RED i Cyberpunk 2077 wykorzystać znanego Hollywoodzkiego aktora do popularyzacji tytułu. Tom Cruise podobnie jak Keanu Reeves (Johnny Silverhand w Cyberpunk 2077) ma odgrywać jedną z kluczowych postaci w Starfield. Czy dzisiejsze plotki się potwierdzą? Tego nie wiemy, ale pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Bethesda już w 2018 roku zachęcała znanego aktora do współpracy.

Na temat Starfield wciąż wiemy niewiele. Bethesda regularnie potwierdza, iż jest to najbardziej ambitny projekt w historii studia. Według ostatnich informacji Microsoft wraz z deweloperami robią wszystko, aby tytuł zadebiutował już w tym roku. Niektórzy dziennikarze sugerują jednak, że produkcja trafi do sprzedaży dopiero w przyszłym roku. Fani spekulują, że może to nastąpić 22 lutego 2022 roku, wyjątkowe ułożenie cyfr w dacie (2/22/2022) ma być nawiązaniem do daty premiery The Elder Scrolls V: Skyrim, które oryginalnie zadebiutowało 11 listopada 2011 roku.

Starfield najprawdopodobniej ominie konsole Sony i trafi wyłącznie na PC i Xbox Series X / S.

Zobacz również: Starfield na nowych materiałach! Microsoft szykuje się do promocji gry