Starsky & Hutch – w nowej serii Game 4U

W połowie kwietnia do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafi pierwsza gra z nowej serii wydawniczej Game 4U - Starsky & Hutch. Oprócz pełnej wersji gry, w pakiecie znajdzie się również dodatkowa płyta CD z ciekawymi materiałami oraz 48-stronicowe pismo poświęcone grom komputerowym. Całość będzie kosztować tylko 26,99 zł.

Starsky & Hutch jest dynamiczną grą wyścigową 3D, w której będziemy mogli wcielić się w rolę jednego z głównych bohaterów popularnego serialu z lat ’70. Wybierając postać Starsky’ego, gracz będzie mógł wyłącznie strzelać do bandytów z siedzenia pasażera. Jeśli wybierze rolę Hutcha – siądzie za kierownicą klasycznego, czerwono-białego Forda Torino. Starsky & Hutch oferuje osiemnaście poziomów, w których łącznie będziecie mogli przejechać niemal 200 km dróg. W grze obok tytułowej dwójki, ich kilku kolegów i oczywiście złoczyńców, występuje ponad 100 odmiennych postaci reprezentujących ludność cywilną oraz 100 różnych typów samochodów. Ścieżka dźwiękowa i efekty dźwiękowe zostały "żywcem" przeniesione z serialu telewizyjnego i są mieszanką czarnego funky, soulu i disco - stylów charakterystycznych dla klimatu tamtego dziesięciolecia.

Poza pełną wersją Starsky & Hutch w pakiecie z grą znajdziecie również płytę z dodatkowymi materiałami oraz pismo poświęcone elektronicznej rozrywce, choć nie tylko. Znajdziecie tu m.in. recenzje wybranych pozycji, ciekawe zapowiedzi i beta-testy oraz informacje o światowym rynku gier komputerowych. W piśmie nie zabraknie także specjalnych kącików tematycznych poświęconych filmom, tematyce science-fiction i fantasy. Game 4U to także możliwość wygrania atrakcyjnych nagród - w pierwszym numerze do zdobycia będzie komputer, bilety do kina na kwietniową premierę filmu Starsky & Hutch, sprzęt firmy Logitech i gry komputerowe. A wszystko to za 26,99 zł.

Minimalne wymagania:

Pentium III 500 MHz

128 MB RAM

Karta graficzna zgodna z DirectX - 64 MB

Windows 98/ME/2000/XP

DirectX 8.1

100 MB wolnego miejsca na dysku

Demo:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1791&sys=gry

Zwiastun filmowy:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1792&sys=gry

Więcej Informacji o grze:

http://www.starsky-and-hutch.com/


Zobacz również